Arka Sokaklar 499. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

07 Aralık 2018 Cuma - 9:57 | Son Güncelleme : 08 12 2018 - 1:50

Arka Sokaklar 498. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümünde Altan'ın ifadesi davanın seyrini değiştirdi ve ortalık karıştı. Peki Arka Sokaklar 499. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Cuma akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Arka Sokaklar yeni bölümünde heyecan doruğa çıktı ve bölüme Altan'ın mahkemede verdiği ifade damga vurdu. Sevilen dizi Arka Sokaklar 499. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...
 
ARKA SOKAKLAR 498. BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Pınar kızının bulunamamasına daha fazla dayanamaz ve bir viyadüğe çıkarak intihar etmeye kalkışır. Ali, karısının yaşadığı duruma çok üzülür ve kızını kurtaramadığı için kendisini suçlamaktadır.
 
Ekip Derman’ın adamlarından, bir adres bulmuştur; ancak adres tuzaktır. Etrafta snipperlar beklemektedir. Ekip sağ salim çıkabilecek midir? Rıza mahkemeye çıkacaktır ve Altan’ın vereceği ifade çok önemlidir. Altan Rıza’nın aleyhine ifade vereceğini ve böylece ekiptekilerden ve Rıza’dan intikamını alacağını düşünmektedir. Mahkeme günü gelmiştir ve herkes hakimin vereceği karara kilitlenmiştir. Beklenmedik bir gelişme mahkemenin tüm seyrini değiştirmek üzeredir.
 
ARKA SOKAKLAR 498. BÖLÜM FRAGMAN