Arka Sokaklar 410. bölümde darbe girişimini konu alıyor!

30 Eylül 2016 Cuma - 14:29 | Son Güncelleme : 30 09 2016 - 15:12

Arka Sokaklar 410. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar bomba gibi bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Arka Sokaklar son yayınlanan 410. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde yer alıyor...


Arka Sokaklar yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar dizisinin başrollerinde Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Zafer Ergin gibi başarılı isimler yer alıyor. Arka Sokaklar son yayınlanan 410. bölüm fragmanı ve tüm merak edilen soruların yanıtları ile haberimizde yer alıyor...

ARKA SOKAKLAR 410. BÖLÜM FRAGMANI

Arka Sokaklar 410. bölüm fragmanıvideo için tıklayın

Yanan araçtaki cesetlerin Albayların hastane baskınında kullandıkları silahlar ile öldükleri kesinleşir. Bu silahların üreticisi araçtaki lastiklerden alınan örnekler ile bulunur. Arda, Volkan ve Hande üreticiye gidip, lastikleri sattıkları kişiye ulaşmaya çalışır. Albay Yörük’ün irtibatta olabileceği kişilerin listesi çıkartılır. Hepsi aranmakta olan isimlerdir. Son görev yerinde bağlantısı olduğu Asım Aydın’a ulaşmak üzere ekip kolları sıvar.

Mesut ve Hüsnü Hakan’ı karşılarına alıp Aylin ile ilgili ilişkileri üzerine gerekli uyarıyı verirler. Hakan ne olduğunu şaşırır. Organize Şube Başkomiseri İsmail bir hışım emniyete gelir. Asım’ı kendi biriminin de aradığını, uzun zamandır bu işin üzerinde olduklarını ve bu işten ekibin uzak durması gerektiğini söyler. Ali yanındaki genç polislerle birlikte Albay, Tuğrul ve Cevdet’in olduğu köy evine baskına gider. Bu çatışma sandıkları kadar sakin geçmez Mesut, Hakan, Selin acil desteğe giderler. Bombalar patlamaya başlar. Albay ve adamları kaçmayı başarır.
 
Hakan, TEM’deki dönem arkadaşlarından 3 kişinin darbe soruşturması için alındığını öğrenince duruma inanamaz. Arkadaşlarının nasıl böyle bir şey yaptığını sorgulamak için soluğu nezarette arkadaşı Polat’ın karşısında alır. Akabinde Hakan evindeyken İsmail başkomiser ve ekibi tarafından darbe girişimcisi, örgüt üyesi suçlaması ile gözaltına alınır.