Arka Sokaklar 409. bölüm ne zaman yayınlanacak?

21 Eylül 2016 Çarşamba - 14:43 | Son Güncelleme : 21 09 2016 - 14:57

Arka Sokaklar 11 sezondur yayın hayatına dolu dizgin devam ediyor. Her sezon hayran kitlesini genişleten Arka Sokaklar’ın yeni sezonu hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Tüm ekibin yer aldığı hastanede yaşanan patlama sonrasında neler yaşanacak? Arka Sokaklar’ın 409. Bölüm fragmanı ve diziye dair merak edilen detaylar bu haberimizde…


Arka Sokaklar yayınlanan her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Her bölümü ile izleyicilerden tam not alan ve 11 sezondur yayın hayatına devam eden Arka Sokaklar'da bu sezon kahramanlarımızı neler bekliyor. İşte Arka Sokaklar'a dair merak eilenler...

ARKA SOKAKLAR 409. BÖLÜM FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Arka Sokaklar 408. Bölüm'de; ağır yaralanan Rıza baba hastaneye getirilir ve acil ameliyata alınır.

Rıza baba hastaneye getirilir ve acil ameliyata alınır. Reşat Hoca’nın gelişi beklenmeden ameliyata başlanır. Suat kısa süre önce hayat arkadaşını kaybedebilecek olmanın acısını en iyi bilen kişi olarak Ayla ve Pınar’a büyük destek olur. Nazike Rıza’ların evinde kalıp çocuklara bakar, Pınar Suat ile birlikte hemen hastaneye gider.

Rıza’nın vurulduğu marketin güvenlik kamerası kayıtları ekibin eline ulaşır. Kamera kayıtlarında Deniz’i gören ekip şaşkına döner. Azmi haberlerden Rıza’nın vurulduğunu ve komada olduğunu öğrenir. Azmi, Erdal, Sado ve Maksut’u koruması altına almıştır. Azmi artık düşmüş vaziyettedir. Eski gücü kalmaz.

Uydu telefonu üzerinden kamptaki örgüt başı, Azmi ile görüşür. Azmi artık köşeye sıkışmış çok fazla kaçabilecek yeri kalmamıştır. Örgüt Azmi’nin yeni görevini verir. Başarırsa hayatta kalacaktır. Başaramazsa belki de bunu canı ile ödeyecektir.

Mit’çi Faruk, Azmi meselesi ile ilgili Arif’i bilgilendirir. Ekip ciddi tehdit altındadır. Rıza’nın durumu fazlasıyla kritiktir. Azmi kapana sıkışmıştır. Rıza’yı ve ekibini ortadan kaldırması gerekmektedir. Artık atılacak elinde son kurşunu vardır. Oğlu Erdal. Erdal elinde güya para dolu bir valiz ile ekibin olduğu hastaneye gönderilir.

Erdal, Selin’i görecek olmanın mutluluğu ile hastaneden içeriye girer. İlk önce durumu Selin fark eder. Verdiği tepki ile ekiptekilerde şaşkınlıkları içerisinde atağa geçerler. Bu sırada Erdal’ın bile haberinin olmadığı valizin içerisindeki bomba uzaktan kumanda ile hastane içerisinde ekibin ve ailelerinin olduğu yerde patlar.

ARKA SOKAKLAR SEZON FİNALİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

ARKA SOKAKLAR'DAN KURTLAR VADİSİ PUSU'YA TRANSFER

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor'da şampiyon olduktan sonra ünlenen Uğur Pektaş, 'Arka Sokaklar' dizisinde 'Murat Komiser' karakterine hayat vermişti. 2008 yılında Gamze Özçelik'le hayatını birleştiren Pektaş, yeni sezonda 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun kadrosuna dahil oldu.

Yakışıklı oyuncunun, Gürkan Uygun'un diziden ayrılmasının ardından boşluğu bir türlü doldurulamayan 'Memati'nin tahtına kurulacağı konuşuluyor.

Dizide 'Polat Alemdar'ın en has adamlarından biri olacağı öğrenilen Pektaş'ın, diziye nasıl bir renk katacağı şimdiden merak konusu oldu.