Arka Sokaklar 388. bölüm fragmanı yayında-izle

11 Şubat 2016 Perşembe - 16:33 | Son Güncelleme : 11 02 2016 - 16:33

Kanal D ekranının sevilen dizisi Arka Sokaklar 388. bölüm fragmanı yayınlandı. Yarın akşam ekrana gelecek olan Arka Sokaklar 388. bölüm fragmanında yeni bir macera yeni bir olay var Arka Sokaklar 388. bölüm fragmanında Rıza baba ve ekibi bu kez başarılı olabilecekler mi? Arka Sokaklar 388. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...


ARKA SOKAKLAR 388. BÖLÜM ÖZETİ
 
Ekip, Fidye İçin Kaçırılan Onur’un Peşine Düşüyor! Arka Sokaklar 388. Bölüm 12 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
 
Savcılık emri üzerine, ekip bir falcı baskınına gider. Falcı Serkan, fal baktığı insanlardan şantajla para sızdırmaktadır. Mesut, Selin, Ali, Volkan ve Arda tarafından yapılan baskında, Falcı Serkan’ın kasasından bir eser çıkar. Yapılan incelemeye göre, 18.yüzyıla ait nadide bir Osmanlı eseridir. Akabinde Falcı Serkan sorguya alınır.
 

Bahattin, eşi Aynur ve oğlu Onur ile birlikte yaşayan, Doğu kökenli zengin bir iş adamıdır. Oğlu Onur fidye için kaçırılmıştır. Bahattin istenilen miktar parayı hazırlayıp oğlunu kurtarmaya gider. Nusret’in adamlarından Yalçın ile buluşur. Ancak, bu buluşmada silahlar konuşur, Bahattin yaralanır Yalçın kaçar.
 
Olay, ekibimize intikal eder. Ali, Selin, Volkan ve genç polisler olay yerine gelip Bahattin’in ifadesini alırlar. Bahattin hala Onur’un kaçırıldığını söylemese de Aynur durumu açık eder. Nusret hücrenin başkanıdır. Sancar artık Nusret ile birlikte çalışmaktadır. Nusret’in adamları Yalçın, Şener ve Kadir’de bu örgütün içerisindedir. Onur, Nusret’in adamı Kadir’in elindedir. Ekip, Onur’u bulmanın, aynı zamanda da Sancar’ın nerede olduğunun peşine düşer.
 
ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Timur’un polis memurlarını araç içinde patlatarak öldürmesi tüm emniyet teşkilatını bir kez daha ayağa kaldırmasına sebep olur. Arif Müdür ve Rıza Müdür, Valiliğe toplantıya çağırılır. 
 
Rıza’ya bir süre daha mühlet verilir. Timur işini en kısa sürede çözemez ise daha önce işleme konulmayan emeklilik dilekçesinin işleme konulacağı tehdidi ile toplantı sonlanır.
 
Rıza, Arif’ten bu konuşmayı ekibin duymamasını ister. Timur, Aytek ve Kunduz ile şehit düşen polis haberlerini izleyip, Ceylan’ın intikamını almanın mutluluğunu yaşamaktadır. Sancar örgütten adamları Soner ve Erkan ile görüşür. Yeni görevlerini verir. Bir süre Soner ve Erkan’da Timur için çalışacaktır.