Alp Güvenir’den yeni parça

01 Ağustos 2019 Perşembe - 9:03 | Son Güncelleme : 01 08 2019 - 9:05

Başta Çeşme’deki eğlence mekanları olmak üzere İzmir’in popüler adreslerinde sergilediği sahne performanslarıyla dikkat çeken Alp Güvenir, şimdi de müzik listelerinde beğeni toplamaya devam ediyor.


“Nazar” ve “Bir Veda Daha” şarkılarıyla iddialı bir çıkış yakalayan Güvenir, yakında üçüncü single’ı “Geçmedi Valla”yı müzikseverlerle buluşturdu.
 
YENİ SINGLE “ GEÇMEDİ VALLA “
 
İlk single‘ı “Nazar” ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan ve başarılı çıkışını şubat ayında yayınladığı “Bir Veda Daha” şarkısıyla sürdüren Alp Güvenir, önümüzdeki günlerde yeni şarkısıyla da adından sıkça söz ettirecek. Güvenir, “Geçmedi Valla” adını verdiği üçüncü single’ını doğum günü olan 29 Temmuz’da müzikseverlerle buluşturdu.
 
 
BU YAZIN HİT ŞARKISI OLACAK
 
Söz ve müziği Alp Güvenir’e ait “Geçmedi Valla”nın aranjesine Serkan Balkan imza attı. Alp Güvenir’e vokalde Fatih Ertür’ün eşlik ettiği hareketli şarkının video klibi ise Coşkun Turgut ’un yönetmenliğinde çekildi. Alp Güvenir’in sevenleriyle buluşturmak için gün saydığı “Geçmedi Valla”, eğlenceli melodisi ve sözleriyle 2019 yazında adından söz ettirdi.
 

ETİKETLER