Akbank konut kredisi faizini yüzde 1,17'ye düşürdü

AA |  17 Eylül 2019 Salı - 20:22 | Son Güncelleme : 17 09 2019 - 20:22

Akbank konut kredisi faizini yüzde 1,17'ye indirdi.


Bankadan yapılan açıklamaya göre, avantajlı ürün ve hizmetleri ile  müşterilerine farklı çözümler sağlayan Akbank, konut kredisinde kredi tutarından  bağımsız yüzde 1,17’den başlayan faiz oranları sunuyor. Akbank müşterileri, talep  ve tercihlerine göre uygun ödeme seçeneklerinden de faydalanabiliyor.               

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Perakende Bankacılık Genel  Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerin tüm finansal ihtiyaçlarını en iyi  koşullarda karşılamayı temel ilke olarak benimsediklerini belirtti.               

Oğuz, "Müşterilerimizin finansal ihtiyaçlarını en iyi koşullarda  sağlayabilmek için ekonominin değişen koşullarını yakından izliyor ve harekete  geçiyoruz. Bu refleksimizle 5 ile 10 yıl vade aralığındaki konut kredisi faiz  oranımızı yüzde 1,17’ye çekerek müşterilerimizin hayallerindeki eve kira öder  gibi taksitlerle kavuşmalarının önünü açtık." ifadelerini kullandı.               

Bülent Oğuz, ülke ekonomisinin canlanması, yüksek oranlı ve istikrarlı  bir büyüme düzeyine ulaşabilmesi için Akbank’ın çalışmalarını aralıksız  sürdürdüğünü vurguladı.  

ETİKETLER