Ahmet Özhan'dan unutulmaz konser!

İHA |  19 Haziran 2017 Pazartesi - 13:51 | Son Güncelleme : 19 06 2017 - 13:51

Türk Sanat ve Tasavvuf müziğinin önemli ismi Ahmet Özhan, yağmurlu havada verdiği konserle Maltepe'de hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.


Maltepe sahilindeki Ramazan Etkinlik Alanında sahne alan Türk Sanat ve Tasavvuf müziğinin önemli ismi Ahmet Özhan, yağmurlu havada verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB); Maltepe, Yenikapı ve Beyazıt Meydanına kurduğu Ramazan Etkinlik alanında düzenlediği konserlerle ilahi, Türk Sanat ve Tasavvuf müziğinin güçlü isimlerini vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. 
 
Maltepe sahiline kurulan Ramazan Etkinlik Alanında dün akşam tasavvuf müziğinin önemli ismi Ahmet Özhan sahne aldı. Teravih Namazı sonrasında yoğun yağmur yağışı altında başlayan konsere vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Vatandaşların şemsiyeler ve yağmurluklarla izlediği konserde ünlü sanatçı, eserleriyle hayranlarının kulaklarındaki pası sildi. Ramazan ayının manevi iklimine uygun birbirinden güzel ilahi ve tasavvuf müziklerini seslendiren Ahmet Özhan, vatandaşlara doyumsuz bir gece yaşattı.
 
Konserde vatandaşlar yer yer ünlü sanatçıya eşlik ederken bazı vatandaşlar, konseri telefonlarına kaydetti. Yaklaşık bir saat sahnede kalarak ilahi ve tasavvuf müziği eserlerini seslendiren Ahmet Özhan vatandaşlardan tam not aldı.