Ağustos ayını Mor ve Ötesiyle kapattı!

02 Eylül 2019 Pazartesi - 14:14 | Son Güncelleme : 02 09 2019 - 14:14

Vadi Açıkhava, 31 Ağustos akşamı rock müziğin en önemli gruplarından mor ve ötesi’ni ağırladı


Toplamda 8 albüm, 1 EP ve 2 single yayınladığı kariyeri boyunca Türkiye rock piyasasını tanımlayan isimlerden biri haline gelen ve eriştiği bu konumu 20 yıl boyunca koruyan mor ve ötesi, 31 Ağustos’ta Vadi Açıkhava’da 3000  kişiden oluşan bir seyirci kitlesiyle buluştu. 
 
Enerji yüklü sahne performanslarına ‘Sevda Çiçeği’ ile başlayan grup,  kalabalık seyirci topluluğunun şarkıya eşlik etmesi için mikrofonu uzattı. Şarkıdan sonra grubun solisti Harun Tekin ‘bu yeni mekanda sahne almaktan büyük mutluluk duyuyoruz’ dedikten sonra seyircinin coşkulu katılımı ile konsere ‘Şirket’ ve ‘Aşk İçinde’ ile devam etti.
 
Bu sene Aya İrini’deki canlı senfonik konseriyle müzikseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatan grup, ‘Cambaz’dan ‘Bir Derdim Var’a, ‘Oyunbozan’dan ‘Melekler Ölmez’e sevilen tüm şarkılarını Vadi Açıkhava’yı dolduran seyircilerin yüksek katılımı ile hep bir ağızdan söylediler.
 
Grup Nur Yoldaş’a selam söyleyerek kısa bir süre önce coverladıkları ‘Sultan-ı Yegah’ şarkısını seslendirdiler. 3 saate yakın performans sergileyen mor ve ötesi, İstanbul’lulara unutulmaz bir konser gecesi yaşattı.
 
Vadi Açıkhava eylül ayı boyunca birbirinden keyifli konserlere ev sahipliği yapmaya devam edecek.
 
 

ETİKETLER