Adrese teslim diyetle sağlıklı kilo verin!

19 Eylül 2014 Cuma - 2:30 | Son Güncelleme : 19 09 2014 - 2:30

Sekiz yıldır kişiye özel hazırladıkları yedi öğünden oluşturulan diyet paketleriyle pek çok kişiyi sağlıklı bir şekilde kilo verdiren 7 Life Forever ekibi Özge Uzun'u da tam 32 kilo zayıflatmayı başardı. Ekip ayrıca 3 günlük detoks da yaptırıyor.


 
Sağlıklı beslenmek istiyorum, hamileyim çok fazla kilo alıyorum, “çalışıyorum ama fast-food yemek istemiyorum” diyenler için artık kişiye özel yemek servisleri var. 7 Light Forever bu firmalardan biri. 8 yıldır kişiye özel 6 veya 7 öğünden oluşturulan her gün mevsimine uygun taze gıdalar ile her öğün ayrı ayrı paketlenip çeşitlendirilerek, günlük sağlıklı yemek paket servisi veriliyor. Beslenme uzmanları ve diyetisyenlerin hazırlamış olduğu beslenme reçeteler birebir hazırlanıp kişilerin adreslerine teslim ediliyor. Herhangi bir rahatsızlığı olan özel beslenmeye ihtiyaç duyan kişiler için de beslenme uzmanlarının ve diyetisyenlerin denetiminde paketler hazırlanıyor. 7 Light forever 3 günlük kürler şeklinde kişilerin günlük alması gereken kalsiyum ve vitamin miktarına göre taze sebze, meyvelerden, badem sütü ve alkali su ile hazırladığı detox paketlerini servis bölgeleri içerisinde her gün günlük paketleri teslim ediliyor. Ve Norveçten getirilen yağ yakma vücut sıklaştırma ve metabolizmayı hızlandırma özelliği olan yüzde yüz doğal Coffe Slender kahvenin Türkiye distribütörlüğü yapılıyor.Catering olarak da İstanbul’un seçkin ailelerine butik davet hizmeti veriliyor. Firmanın yöneticilerinden Ebru Erberdi, “Kişiye özel yemek servisi hizmeti veren firma sağlıklı beslenmek isteyenler için en pratik yol” diyor ve şöyle devam ediyor, “Kendi mutfağımızda kişiye özel listedeki yemekler günlük olarak hazırlanıyor, ara öğünler dahil olmak üzere 6 öğünden oluşan günlük mönü özel organik kapların içerisinde adrese her teslim ediliyor.
 
 
Zayıflamak  isteyenlere diyet listesi 
 
Bizden diyet listesi isteyenler de oluyor, o zaman anlaşmalı olduğumuz beslenme uzmanlarımıza yönlendiriyoruz. Arzu edenleri beslenme uzmanlarımız istedikleri adreste ziyaret ediyor ve liste çıkarıyor. Önce diyetisyenimizle liste çıkartılıyor daha sonra devreye biz giriyoruz" diyor.
Diyetisyenlerin ve beslenme uzmanlarının ortak fikri sonucunda hazırlanıyor reçeteler. Bizde organik ürünlerimiz ile sağlıklı bir şekilde kişiye hazır hale getirerek, her gün ara öğünler de dahil olmak üzere 6 öğün yemek hazırlayıp istenilen adrese teslim ediyoruz. Tüm sebze ve meyvelerimiz tamamen doğal ve hiçbir hayvansal gıda katkı maddesi yok. Ayrıca 7 arınma paketimizde meyve sularımız yurt dışından gelen özel makineyle hazırlanıyor ve her gün taze taze günlük olarak kişiye özel hazırlanıp teslim ediliyor. Şimdi şişeleri cam olarak sunuyoruz.
 
Ofislere özel yiyecekler
 
Ofis paketlerimiz daha çok sağlıklı beslenmek isteyen iş adamları ve iş kadınlarına yönelik bir paket. Yoğun iş hayatında fast - food gibi sağlıksız beslenme şekline mecbur kişiler için özel hazırlanmış bir pakettir.
 
Anne adayı paketleriyle özel yemekler
 
Anne adayları hem hamilelik döneminde fazla kilo almamak için, hem de hamilelik boyunca bebeğini sağlıklı yetiştirmek isteyenler için bizim paketlerimizi tercih ediyor. Bebeğin gelişimi açısında doğal gıdalarla besliyoruz. Bol vitaminli, lezzetli yemekler yemek isteyen anne adaylarımıza özel hazırlanan paketlerimizi bazı anneler hamilelik sonrası da kilo almamak için kullanmaya devam ediyorlar.
 
Diyetisyenin önerdiği mönüler hazırlanıyor
 
- 7 Ligth Forever kişiye özel bir hizmet... Bir çok insan diyetisyene gidiyor fakat daha sonra diyetisyenin verdiği reçeteyi uygulayamıyor ve yarıda bırakmak zorunda kalıyor. İşte tam bu noktada eksikliği fark ederek, biz devreye giriyoruz. Diyet yapmak isteyenler ve sağlıklı beslenmek isteyenler için, ayrıca gebeliği süresince bebek ve kendi için faydalı gıdalarla beslenmek isteyen anne adayları için en pratik yolu sunuyoruz.
 
Arınma vücudun dayanıklılığını artırıyor
 
Detoks vücudumuza çeşitli yollarla giren ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulmaktır. Detoks zamanları, kişilerin kendi belirlediği zamandır. Kendiniz yenilemek, yorgunluğunuzu bedenen ve zihnen atmak istediğiniz zamanlarda yapabilirsiniz.
 
Herhangi bir sağlık sorunu olmayan herkes detox yapabilir. Hamileler, emziren anneler, depresyon, kalp, diyabet vb. rahatsızlığı olanlar detox yapamaz.
 
Detoks vücudu toksinlerden arındırır. Vücutta hastalık oluşturan ve organları olumsuz etkileyen atıklardan kurtarmaya yardımcı olur. Vücudun dinlenmesini sağlar.
 
Detoks kilo verdirmeye yönelik bir program değildir. Ancak bu süreçte kişilerin metabolizmalarına bağlı olarak 2 ile 4 kilo arası kilo kaybı olabiliyor.
 
En kolay şekilde hayvansal ve işlenmiş gıdalardan uzak durarak, taze sebze ve meyve tüketerek detox yapılabilir. Bu bir arınmadır, uzun süreli yapılan bir diyet türü değildir. Özel olarak uygulanmalıdır ve bilirkişi tarafından kişi gözlemlenmelidir.
 
 
Detoksu uygulayan ünlüler çok rahat bir şekilde kilo verdi
 
7 Light forever paketiyle ünlüler arasında en çok kilo veren Özge Uzun 32 kilo , Esin Övet ise tam 12 kilo verdi. Bunun yanı sıra detoks paketini uygulayarak zaman zaman destek aldılar.
 
İşte vücudumuzu toksinlerden arındıracak özel tarifi
 
- 150 cc su
- 1/2 Olgun Avakado
- 1 Çengelköy Salata
- 3 Yaprak Pazı
- 1/2 Limon Suyu
- 1/2 Yeşil Elma
 
Hepsini blenderdan geçirip için.
 

ETİKETLER