Adnan Oktar ve kediciklerin yatak odası ilk kez görüntülendi

20 Temmuz 2018 Cuma - 18:20 | Son Güncelleme : 20 07 2018 - 18:26

Tutuklanan Adnan Oktar'ın Çengelköy'deki villasına yapılan operasyondan yeni görüntüler ortaya çıktı. Oktar ve kediciklerin yatak odası, tuvalet ve banyoları ilk kez görüntülendi. Oktar'ın lüks villasındaki cephanelik de dikkat çekti. Oktar'ın kediciklerle beraber yaptığı televizyon programının stüdyosunun da bu villada olduğu görüldü.


Adnan Oktar'ın Kandilli'deki villasında yapılan polis aramasına ilişkin yeni görüntüler basına dağıtıldı.
 
Adnan Oktar ve grubuna yönelik başlatılan soruşturmada polis tarafından Kandilli'de bulunan villada aramalar yapılmıştı. Aramalarda ele geçirilenlere polis tarafından el kondu.
 
 
ÇELİK KASALARDAN YÜZLERCE DOLAR ÇIKTI
 
Emniyetten aramalara ilişkin yeni görüntüler paylaşıldı. Görüntülerde aralarında uzun namlulu silahlarında olduğu tabancalar bulunuyor. Ayrıca bu silahlara ait yüzlerce mermi ve fişeklerde ele geçirildi. Öte yandan aramalarda bulunan çelik kasaların içinde yüzlerce Amerikan Doları bulundu. Aramalarda duvarlara asılı halde onlarca tablonun yanı sıra aralarında saat ve tesbihlerin de olduğu eşyalar da bulundu.
 
VİLLADAKİ LÜKS DİKKAT ÇEKTİ
 
Baskında villanın yatak odaları ve banyoları da görüntülendi. Görüntülerde, lüks eşyalar ve mobilyalar dikkat çekerken, Adnan Oktar'ın "kediciklerle" çektiği programların stüdyosunun da bu villada olduğu görüldü.
 

ETİKETLER