9 gündür haber alınamayan Cansel, evine döndü

DHA |  20 Ağustos 2018 Pazartesi - 17:07 | Son Güncelleme : 20 08 2018 - 17:09

Bursa'nın Gemlik ilçesinde, evden çöp atmak için çıktıktan sonra kendisinden 9 gündür haber alınamayan Cansel Sezer (18), evine döndü. Baba Saffet Sezer, Kızım, iki kız arkadaşıyla Aydın'a gitmiş. Kendisiyle ilgili çıkan haberleri okumuş, akşam telefon etti, bugün de eve döndü dedi.


Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinden iki ay önce ailesiyle birlikte Gemlik ilçesine taşınan Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi mezunu Cansel Sezer, 10 Ağustos sabahı çöp dökmek için evden ayrıldı. Canselin ailesi arkadaşına gitmiş olabileceğini düşünerek akşama kadar bekledi. Anne Emel Sezer, kızı eve gelmeyince durumu bir fabrikada çalışan eşi Saffet Sezer'e bildirdi. 3 çocuk babası Saffet Sezer, Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek kızı Cansel Sezer ile ilgili kayıp başvurusunda bulundu.
 
Dün kayıp haberi yapılan Canselin babası Saffet Sezer, kızının haberleri görünce akşam saatlerinde kendilerini ardığını belirterek, İki kız arkadaşıyla beraber Aydına gitmiş. Bunları anlattı ve en kısa zamanda da eve döneceğini söyledi. Bugün de eve döndü, endişeli bekleyişimiz sona erdi. Bu kavuşma bizim için çifte bayram oldu dedi.
 

ETİKETLER