4N1K İlk Aşk 9. yeni bölümde Yaprak ve Barış zor durumda kalıyor!

07 Eylül 2018 Cuma - 9:18 | Son Güncelleme : 07 09 2018 - 9:18

4N1K İlk Aşk bu akşam ekrana gelecek. Fox TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisinde bu hafta neler yaşanacak? Yaprak ve Barış'ın beklenmedik bir şekilde yakalanması olayları nasıl etkileyecektir?


4N1K İlk Aşk 9. yeni bölümüyle bu akşam Fox TV'de izlenebilecek. Perşembe akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi 4N1K İlk Aşk, konusu ve oyuncularıyla dikkat çekiyor.

4N1K 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Ela Hoca ile konuşurlarken yakalanan Yaprak ve Barış zor durumda kalıyor. Ela Hoca’nın anlattıklarından etkilenen Ali ona yardım etmeye karar veriyor. Oğlunu bulmak için Ali çeteyi seferber ediyor. Yaprak ile Barış’ı sürekli yan yana bulan çete duruma el koyuyor. Kendine mesafe koyan çete ile Yaprak’ın arası ilk kez bozuluyor. Tekin ve Jülide, Ela’ya Barış ve Yaprak’la konuşup her şeyi inkar etmesi için baskı yapıyor. Sinan ile arası açılan Ece yaptığı seçimden dolayı çok pişman oluyor. Sinan’la konuşmaya çalışan Ece beklemediği bir tepki alıyor. Okula yeni gelen öğrenci ilginç tavırları ve hakkında çıkan dedikodular nedeniyle büyük gizem yaratıyor. Müdür ile arasını iyi tutmaya çalışan Yaprak, yeni öğrenciye rehberlik yapmaya gönüllü oluyor. Ancak Tuna hiç de göründüğü gibi bir çocuk değildir.