4N1K İlk Aşk 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11 Ağustos 2018 Cumartesi - 8:18 | Son Güncelleme : 11 08 2018 - 8:18

FOX TV'nin sevilen dizisi 4N1K İlk Aşk dün akşam 6. bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı dizide Ali ölümle pençeleşti. Peki 4N1K İlk Aşk 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Heyecan dolu devam eden dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Cuma akşamları ekrana gelen 4N1K İlk Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizde olacak. İşte son bölümde yaşananlar...
 
Ali çok kan kaybetmiştir. Barış’la Yaprak onu zar zor hastaneye yetiştirmeyi başarılar. Ali’nin uğradığı saldırı ve yaralanma haberi okulda bomba etkisi yaratır. Tüm çete ve onu sevenler soluğu hastanede alır. Ela, Tekin ve Jülide de gelirler. Jülide, Ali’ye olanlar için Ela’yı suçlar. Çok kan kaybeden Ali için özellikle ilk 24 saat çok kritiktir. Onu uyandırmak için herkes kendince seferber olur. En zor görevde Yaprak ve Barış’tadır. Ali’yi küçükken uyandırmak için ailesinin dinlettirdiği şarkıyı bulmaya çalışırlar. Artık hiç bir yerde ne CD’si ne de kaseti olmayan şarkıyı Ali’ye dinletebilmek için eski şarkıcının peşine düşerler. Ali’yi bıçaklayanlarla telefonda görüşen Barış ise davranışları ile şüpheli davranışları ile dikkat çeker. Yoksa yine her şeyin arkasında o mu vardır?
 
Merak dolu gelişmelerle 4N1K İlk Aşk  Cuma 20.00'de FOX'ta!