4N1K İlk Aşk 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

08 Eylül 2018 Cumartesi - 7:20 | Son Güncelleme : 08 09 2018 - 7:20

4N1K İlk Aşk yeni bölümü ile dün akşam izleyici karşısına çıktı. Cuma akşamlarının fenomeni haline gelen dizinin son bölümünde Yaprak ve çetenin arası bozuluyor. 4N1K İlk Aşk 10. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor.


FOX TV'nin sevilen dizisi 4N1K İlk Aşk son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. 9. bölümü yayınlanan dizinin 10. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.
 
 
4N1K İLK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Ela Hoca ile konuşurlarken yakalanan Yaprak ve Barış zor durumda kalıyor. Ela Hoca’nın anlattıklarından etkilenen Ali ona yardım etmeye karar veriyor. Oğlunu bulmak için Ali çeteyi seferber ediyor. Yaprak ile Barış’ı sürekli yan yana bulan çete duruma el koyuyor. Kendine mesafe koyan çete ile Yaprak’ın arası ilk kez bozuluyor. Tekin ve Jülide, Ela’ya Barış ve Yaprak’la konuşup her şeyi inkar etmesi için baskı yapıyor. Sinan ile arası açılan Ece yaptığı seçimden dolayı çok pişman oluyor. Sinan’la konuşmaya çalışan Ece beklemediği bir tepki alıyor. Okula yeni gelen öğrenci ilginç tavırları ve hakkında çıkan dedikodular nedeniyle büyük gizem yaratıyor. Müdür ile arasını iyi tutmaya çalışan Yaprak, yeni öğrenciye rehberlik yapmaya gönüllü oluyor. Ancak Tuna hiç de göründüğü gibi bir çocuk değildir.