40 yıllık dostlar düşman oldu!

11 Nisan 2017 Salı - 17:43 | Son Güncelleme : 11 04 2017 - 17:43

Bursa Devlet Tiyatrosu’nda tanışan 40 yıllık dostlar Zafer Algöz ve Erkan Can, 'Bir Deli Sevda' dizisi ile yıllar sonra aynı projede bir araya gelmenin keyfini çıkarıyor.


Yapımcılığını Pastel Film Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği 'Bir Deli Sevda'nın yönetmen koltuğunda Hakan İnan oturuyor. Senaryosunu Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk'ün yazdığı dizi, 2017’nin iddialı projelerinden olmaya aday dev kadrosuyla çekimlerine devam ediyor.
 
Başrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı dizide, usta oyuncular Zafer Algöz ve erkan can da yer alıyor. Gerçekte dost, dizide düşman olan iki arkadaş, 'Bir Deli Savda'nın 2. bölümüyle 12 Nisan Çarşamba saat 20.00'de Show TV ekranlarında olacak.
 
DİZİNİN HİKAYESİ
 
Bahar (Cansu Tosun), İstanbul'un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak'ta annesi Nermin'le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar'ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal'in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet'e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet'in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar'ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.