28 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

28 Eylül 2015 Pazartesi - 12:45 | Son Güncelleme : 28 09 2015 - 12:45

Günlük burç yorumları ile güne başlayın. Burcunuz size neler söylüyor? On iki burcun günlük burç yorumlarını, uzmanlarımızın değerlendirmeleriyle sizler için derledik. İşte 28 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları…


 
Koç Burcu Günlük Yorumu(21 Mart - 19 Nisan)
 
Bugünkü tutulma burcunuzda gerçekleşecek. Sizi hem bireysel planlarınız hem de ikili ilişkileriniz konusunda etkileyecek. Size özel olan ve birlikteliğinizi ilgilendiren konularda bir takım kararlar alıp adım atabilirsiniz.
 
 
Boğa Burcu Günlük Yorumu(20 Nisan - 20 Mayıs)
 
Tutulma ile birlikte, kontrolü elinizde tutamadığınız konularda bazı gelişmeler yaşanabilir. Sizin dışınızda yapılan planlar ve belirsizlikler yorabilir. Kaygısını duyduğunuz konularda yaşanacak yüzleşmeler hafifletebilir.
 
 
İkizler Burcu Günlük Yorumu(21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Tutulma,içinde bulunduğunuz sosyal çevre, ortak amaçlar edindiğiniz kişiler, bu amaçlar ve gelecek planlarınızı ilgilendiren yaşam alanınızda olacak. Arkadaş çevrenizde bir değişiklik ve buna bağlı bir stres söz konusu olabilir.
 
 
Yengeç Burcu Günlük Yorumu(22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Tutulma sonrası dönemde iş ve özel yaşamınızı dengelemeniz gerekecek. Mesleki konulardaki gelişmeler mecburen işe odaklanmanızı ve bu açıdan bir takım mücadeleler vermenizi isteyebilir. İki alan arasındaki dengeyi kaybetmeyin.
 
 
Aslan Burcu Günlük Yorumu(23 Temmuz - 22 Ağustos)
 
Bugünkü Güneş tutulması ile birlikte yayıncılık, yolculuklar, eğitim ve satış, pazarlama içerikli konularınız netleşecek şekilde etkilenecek. Hukuki meseleler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili durumlar stres artırabilir.
 
  
Başak Burcu Günlük Yorumu(23 Ağustos - 22 Eylül)
 
Tutulma ile birlikte, ödemeler, borç alış verişleri, ortak kazanımlar, paylaşımlar konularınız tetikleyecek. Bu süreçte elinizde olanı bilmek, senin, benim ve bizim dengelerini sağlayabilmek önemli olacak. Maddi risklere dikkat.
 
 
Terazi Burcu Günlük Yorumu(23 Eylül - 22 Ekim)
 
Tutulma evliliğiniz, eşiniz, ikili ilişkileriniz konularında etkili. Bu içerikteki mevzular bir takım sonuçların ortaya çıkması, bazı şeylerin netlik kazanması ile birlikte stres artıracak. Resmi sözleşme ve anlaşmalara dikkat.
 
 
Akrep Burcu Günlük Yorumu(23 Ekim - 21 Kasım)
 
Tutulma ile beraber çalıştığınız ve sorumlulukları paylaştığınız kişilerle alakalı çekişmeli durumlar yaşanabilir. Günlük temponuzu ilgilendiren değişimler olabilir. Biten bir görevin sonuçlarını beklerken stres artacak.
 
 
Yay Burcu Günlük Yorumu( 22 Kasım - 21 Aralık)
 
Güneş tutulması, aşk hayatınızı, çocuklarla ilgili durumları, maddi ve manevi açıdan alınacak riskleri, yaratıcılık isteyen uğraşları ilgilendiren yaşam alanınızı tetikleyecek. Bu tip konularda mücadele etmeniz gerekebilir.
 
 
Oğlak Burcu Günlük Yorumu(22 Aralık - 19 Ocak)
 
Tutulma daha çok ailevi konuları, ebeveyn ilişkilerinizi ve yuvanızı ilgilendiren bir takım gelişmeleri tetikleyecek. İlerleyen dönemlerde ailenizin temel yapısını ilgilendiren bazı mücadeleli ve stresli olaylar yaşanabilir.
 
 
Kova Burcu Günlük Yorumu(20 Ocak - 18 Şubat)
 
Güneş tutulması özellikle yakın çevrenizle ilgili gerçekleşecek bazı olayları, kardeş ilişkilerinizi bir eğitim ya da sınavın yaratacağı gerginlikleri, bir taşınma ya da transfer konusundaki bazı gelişmeleri tetikleyecek.
 
 
Balık Burcu Günlük Yorumu(19 Şubat - 20 Mart)
 
Tutulma ile birlikte ilerleyen dönemlerdebütçenizi ilgilendiren bazı olaylar dikkat çekecek. Yatırım yapma isteği veya bir yatırımın sonucunu almanın stresi artacak. Harcamalar açısından tedbirli ve hesapçı olmalısınız.