22 Eylül Salı Günlük Burç Yorumları

22 Eylül 2015 Salı - 10:22 | Son Güncelleme : 22 09 2015 - 10:22

Günlük burç yorumları ile güne başlayın. Burcunuz size neler söylüyor? On iki burcun günlük burç yorumlarını, uzmanlarımızın değerlendirmeleriyle sizler için derledik. İşte 22 Eylül Salı günlük burç yorumları…


Koç Burcu Günlük Yorumu(21 Mart - 19 Nisan)
 
Bugün mesleki konulardaki görüşme ve girişimleriniz için günün erken saatleri çok daha verimli geçecek. Öğleden sonra otorite figürü ile çatışma ihtimali artmış olacak. Güçlü durmanız ancak sınırları da bilmeniz beklenecek.
 
 
Boğa Burcu Günlük Yorumu(20 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün sabah saatlerinde sizi her zamankinden farklı biçimde düşünmeye ve esnek kararlar almaya teşvik edecek kişiler ya da durumlarla karşılaşacaksınız. Bu tip bir esneklik sizin bakış açınızda radikal değişimler yaratabilir.
 
 
İkizler Burcu Günlük Yorumu(21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sabah saatleri, destek alış verişleri açısından şansınız bol olacak. Nasıl altından kalkarım dediğiniz uğraştırıcı bir işin ucundan tutmaya gönüllü olanlar sizi mutlu edecek. Bu güç birliği iki tarafa da fayda sağlayacak.
 
 
Yengeç Burcu Günlük Yorumu(22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Bugün eşinizin yapmasını istediğiniz bir şey olursa, sabah saatleri evet cevabına çok daha yakın olacaksınız. Tatlılıkla ikna bütün olumsuz cevapların üstesinden gelecek. İlerleyen saatlerde bir inatlaşma durumu yaşanabilir.
 
 
Aslan Burcu Günlük Yorumu(23 Temmuz - 22 Ağustos)
 
Bugün şartlarınızı zorlayan bir tempo bekliyor sizi. Enerjinizi günün içine dengeli yaymakta fayda var. Sabah saatlerinin ağırdan alan ve tembelleştiren hallerine yenik düşmeyin. Yoksa ilerleyen saatler telaşınız artacak.
 
  
Başak Burcu Günlük Yorumu(23 Ağustos - 22 Eylül)
 
Sabah saatlerinde keyfinizi yerine getirecek karşılaşmalar söz konusu. Gönlünüzü hoş tutacak ve neşenizi yerine getirecek insanlara bir şans tanıyın. İlerleyen saatlerde özel biriyle kıskançlık nedenli bir tartışma riski var.
 
 
Terazi Burcu Günlük Yorumu(23 Eylül - 22 Ekim)
 
Ev ortamı bugün size iyi gelecek. Sabah saatlerinde dışarıya çıkmayıp işiniz varsa bile ertelemek, huzur ve rahat ortamını mümkün olduğunca içinize çekmek isteyeceksiniz. Ancak bugün dışarıdaki sorumluluklar ihmal edilmemeli.
 
 
Akrep Burcu Günlük Yorumu(23 Ekim - 21 Kasım)
 
 
Sabah saatlerindeki iletişim ve ifade becerisi size çok şey kazandıracak. Bilgi alış verişleri akıcı olacak. Neşenizi yerine getirecek güzel bir haberle güne başlayabilirsiniz. Sert ifadeler ve fikri sabit hallerden uzak durun.
 
 
Yay Burcu Günlük Yorumu( 22 Kasım - 21 Aralık)
 
İşinize yarayacak ve belki de mesleki açıdan size katkısı olacak bir takım şeyler almanız, alış verişe çıkmanız gerekebilir bugün. Erken saatlerde doğru tercihleri yapmak açısından şanslısınız. Ancak harcarken ölçülü olun.
 
 
Oğlak Burcu Günlük Yorumu(22 Aralık - 19 Ocak)
 
Bugün ilham gücünüz yerinde olacak. Hem yaratıcı hem de şanslı olacaksınız. Doğru kişilerle temas halinde olmanın ve doğru iş birlikleri sağlamanın kazancı büyük olacak. Gücünüze güç katacak kişilerle yolunuz kesişecek.
 
 
Kova Burcu Günlük Yorumu(20 Ocak - 18 Şubat)
 
Bazı şeyleri kendi kendinize dert ediniyorsunuz. Bir haksızlık meselesi için verdiğiniz mücadele diğer insanlar tarafından tamamen yanlış değerlendirilebilir. Attığınız savunmacı adımların yanlış sonuçlar doğurması riski var.
 
Balık Burcu Günlük Yorumu(19 Şubat - 20 Mart)
 
Dostlarla bir arada geçirdiğiniz zaman bugün size kendinizi iyi hissettirecek. Sosyal çevrenizden biri aracılığıyla önünüze gelecek bir fırsat özellikle sabah saatlerinde yüzünüzü güldürecek. Ortak amaçlar gelişebilir.
 
 

ETİKETLER

günlük burç 22 Eylül