21 Temmuz günlük burç yorumları!

21 Temmuz 2016 Perşembe - 9:29 | Son Güncelleme : 21 07 2016 - 9:29

Bugüne ait günlük burç yorumları internet sisteminde yer alıyor. Siz de burç yorumlarını internetten okuyabilirsiniz. Burç yorumlarına dair çok daha fazla bilgi haberimizde yer almaktadır.


Koç Burcu (21 Mart- 19 Nisan): Koç burcu olan insanlar gene olarak girişimci yapıları ile dikkat çekerler. Atletik yapıları olan koç burcu olan insanlar alımlı ve de narindir. Eleştirilmekten nefret ederler ama kendileri de genel olarak eleştirici bir yapıları vardır.

Boğa Burcu (20 Nisan- 20 Mayıs): Boğa burcu olan insanlar inatçı yapıları vardır. Çalışkan, hareketli ve de sakin yapıları vardır. Yani sakin yapılarının altında aslında çok hareketli bir insan vardır. Evlerine bağlıdırlar ve de uyumlu bir eştir.

İkizler Burcu (21 Mayıs - 21 Haziran): İkizler burcu olan insanlarda kararsız ve sürekli fikir değiştiren yapıları vardır. İkizler burcu olan insanlar tez canlıdırlar ve de seyahat etmeyi çok severler yeni yerler görmeyi yeni insanlarla tanışmaya bayılırlar. Hamarat yapıları vardır.

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz): Yengeç burcu olan insanlar çok alıngan ve kırılgan yapıya sahiptirler. Yengeç burcu olan insanlar hisler büyük ölçüde kuvvetlidir. Bu burçta olan insanların içinde dürüstlük ve iyi niyet barınır. İdeal anne bu burçlardan çıkar. İnatlık konusunda da bazı burçlarda yarışırlar.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos): Aslan burcu olan insanlarda iyi niyet vardır. Dürüstlük bu burçlar için çok önemlidir. Canlı ve de enerjik yapıları her zaman dikkat çeker. Değişik insanlarla dostluk kurmayı severler.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül): Başak burcu olan insanlarda sorumluluk alma duyguları oldukça fazladır. İdealist yapıları olan başak burcu olan insanlar hırslı ve de detaycıdırlar. Hoş mizacı olan bu burçlar dostları tarafından çok sevilirler.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim): Terazi burcu olan insanlar keyif düşkünüdür. Rahatlığı fazla seven terazi burcu insanları zora gelmeyi sevmezler. Neşeli, hassas ve de duygusal yapıları vardır Olayları mantıksal değil de duygusal olarak yorumlarlar.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım): Akrep burcu olan insanlar genel olarak azimli, hırslı ve de kuvvetli sezgileri vardır. Hoş mizaçlı olan akrep burcu insanları kıskanç yapıları da üst düzeydedir. Çok sayıda dostları bulunan akrep burcu olan insanlar dostları tarafından sevilirler.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık): Yay burcu olan insanlar kültürlü, espritüel ve de duyarlı yapıları oldukça fazladır. Zeki ve de kavrama yetenekleri vardır. Sıkılgan ve de çabuk bıkan yapıları ile dikkat çekerler. Yeni insanlarla tanışmayı severler.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 19 Ocak): Oğlak burcu olan insanlar neşeli, evcimen, hırslı ve de dürüst yapıları ile bilinirler. Güçlü durmayı severler ve de böyle görünmek için ellerinden geleni yaparlar. Bilgi ve de kültür zenginliği onlar için çok önemlidir.

Kova Burcu (20 Ocak- 18 Şubat): Kova burcu olan insanlar özgürlüklerine düşkün yapıları ile bilinirler. Eğer birisi onların özgürlüklerini kısıtlar ise işte o zaman neşeleri kaybolur. Dostluğa büyük önem verirler. Dostları da bu burçtan olan insanları çok severler.

Balık Burcu (19 Şubat- 20 Mart): Balık burcu olan insanlar sempatik yapıları ve de iyi huylu tavırları ile dikkat çekerler. Duygusal ve de romantik yapıları oldukça fazladır. Evlerine bağlı yapıları ile bilinirler. Toplum içinde dikkat çekmeyi severler.