21 Mayıs günlük burç yorumları!

21 Mayıs 2016 Cumartesi - 10:16 | Son Güncelleme : 21 05 2016 - 10:16

Burç yorumları kişilerin doğum günlerinden yardım alınarak yapılır. Burç yorumlarını öğrenmek artık çok daha basittir. Siz de internet üzerinden burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Her insan belirli bir ayın belirli bir gününde dünyaya gelmiştir. Bu gün, ay ve yıl insanın doğum tarihi anlamına gelmektedir. Doğum günü ve ayını kast edecek şekilde her insanın bir tane burcu vardır. Gök yüzünde bulunan 12 gök cisminin 12 ayı kapsayacak şekilde isimlendirilmesi ile oluşan burçlar insanlar bakımından oldukça fazla bir şekilde ilgi görmektedir. Her ayın 20 ile 21. Günleri arasında burçlar değişir. Çoğu insan bu burç yorumlarına göre hayatlarını şekillendirmektedir. Burçlar her ay için farklıdır ve farklı bir düzen ile işlemektedir. 12 tane bulunan burçların her biri farklı bir sembolü ve özelliği temsil etmektedir. Bu özellikler temsilinde yorumlanan burçlar günlük, aylık ve genel olarak yıllık bir yorumlama ile insanlar hakkında bilgi vermektedir.
22 Ocak -19 Şubat arası = Kova Burcu
20 Şubat – 20 Mart arası = Balık Burcu
21 Mart – 20 Nisan arası = Koç Burcu
21 Nisan – 21 Mayıs arası = Boğa Burcu
22 Mayıs – 22 Haziran arası = İkizler Burcu
23 Haziran – 22 Temmuz arası =Yengeç Burcu
23 Temmuz – 22 Ağustos arası =Aslan Burcu
23 Ağustos – 22 Eylül arası = Başak Burcu
23 Eylül – 22 Ekim arası = Terazi Burcu
23 Ekim – 21 Kasım arası = Akrep Burcu
22 Kasım – 21 Aralık arası =Yay Burcu
22 Aralık – 21 Ocak arası = Oğlak Burcu
2016 yılının burç tarihleri ve isimleri bu şekildedir. Sizin de doğum ayınızın ve gününüzün isabet ettiği bir burç mutlaka vardır. Bu burç hakkında günlük, aylık veya yıllık yorum almak için gazetelerin astroloji sayfalarından yada sadece burçlar ile ilgilenen insanlar için çıkarılmış dergiler üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Burç yorumlarınızı öğrenebileceğiniz bir başka platform ise gelişen teknolojinin meyvesi olan dünyanın fiber gücü olarak gösterilen internet ağıdır. İnternet sayesinde olduğunuz yerden burcunuzun adını yazarak burcunuz hakkında öğrenmek istediğiniz yorumunuzu öğrenebilirsiniz.  Bu burçlar neye göre yorumlanır sorusun cevabı ise şu şekildedir. Gök yüzünde bulunan bu 12 gök cismi yıl içerisinde belirli bir hareket tufanı oluşturmaktadır. Bu gök cisimleri aynı zamanda güneş etrafından dizilidir. Gök bilimi ile uğraşan bilim insanları tarafından gözlemlenen bu hareketler doğrultusunda burçlar günlük, aylık ve yıllık olarak yorumlanmaktadır. Bir çok insan burç yorumunu okuduktan sonra burcunun özelliklerini taşıdığına inanmaktadır. Sizde burç yorumunuz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız internet bağlantınız sayesinde online platformlar üzerinden burç yorumlarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Her burcun kendine has bir özelliği ve yorumu vardır ve bu durum insanların birbirleri olan uyumu hakkında fikir sahibi olmamızı sağlamaktadır. Örneğin yeni tanılan kimseler birbirlerine burçlarını sorabilirler çünkü burçların birbirleri ile uyumu söz konusudur. Burcunuz hakkında bilgi almak için online platformlar üzerinden burcunuzun adını yazmanız yeterlidir.
 

ETİKETLER

burç burç yorumları