2018’de burcunuzu neler bekliyor? İKİZLER BURCU

Astro yıldızlar / Fİlİz Özkol |  22 Aralık 2017 Cuma - 2:30 | Son Güncelleme : 22 12 2017 - 2:30

Atılımlarınızve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.


 Mars dönemlerinde; tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti oluşturacaksınız. Yıl boyunca Satürn sekizinci evinizde ilerleyecek, miras ve geçmişten size verilmesi gereken maddi  kazançları belirleyecek. Kazançlarınızı dengelerken zorlanıyorsanız, bunaldığınız borçlarınızı yeniden destekleyecek şartlarınızı düzenlemelisiniz. Satamadığınız bir mülkünüz ve mirasınızla ilgili olaylar çözüme kavuşacak.

Şans kapıları açılıyor

Bu yıl da, hırs ve başarılı olmaya devam edeceksiniz. Para size başkalarının yaratacağı fırsatlar üzerinden gelecek. Para gezegeniniz Merkür, yıl içinde burçları dolaşırken değişik konularda size şans kapılarını açacak. Tutulmalardan büyük destek alacaksınız. Mars’tan önemli destek alacaksınız. Bir İkizler olarak sürekli plan program içindesiniz. Ailenizden ve çevrenizden kopmanız gerekebilir. Bazı değerlerinizi yeniden gözden geçirmek ve bağlarınızı denetlemek zorunda kalabilirsiniz. Derin hislerinizle yüzleşeceksiniz. Ayrıca entelektüel konular ilginizi çekecek ve bol seyahatli günlere kendinizi hazırlamalısınız. Çevrenizle yaşadığınız çatışmalar ve meydan okumalar daha dayanıklı olmanızı sağlarken, bir anlamda da sizi yoruyor.

Aşk

Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Bu yıl beş tutulmanın üç tanesi iletişim ve yolculuklar evinizde gerçekleşecek. Bazılarınız tamamen farklı ülkelere gidecek. Yolculukta yaşanan dostluklar aşka dönüşebilir. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde yoğunlaştıracaksınız.

Rahatlama dönemi
 
Hedeflerinizi saptarken, karşıt düşünceler içinde sıkıştığınız anlar olacaktır. Kardeşler ve kan bağı olduğunuz kişilerle evinizi kapsayan konularla ilgili ilginç günler geçireceksiniz. Satürn 20 Aralık 2017 yılında karşıt evinizden çıkmıştı. Artık rahatladınız. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkmayı öğreniyor ve güçlükler karşısında önlemlerinizi pratik bir şekilde alıyorsunuz. Arkadaşlıklarınızın seviyesini değerlendireceksiniz. Hedeflerinizi saptarken, karşıt düşünceler içinde sıkıştığınız anlar olacaktır. Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yaptığınız yolculukların yurt dışı menşeli olmasına dikkat edeceksiniz. 
 
İŞ HAYATINIZ
 
Yenilikler istiyor ve başaramıyorsanız, 13 Temmuz’da tutulma finans evinizde gerçekleşiyor. Cesaretinizi ortaya koyan işler yapacaksınız. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Sevdiğiniz iş arkadaşlarınızla birlikte olumlu çalışmalar yapacaksınız. 
 
SAĞLIK
 
Jüpiter 9 Kasım 2018 yılına kadar çalışma ve sağlık evinizde kalacak. Çevrenizle yaşadığınız çatışmalar ve meydan okumalar daha dayanıklı olmanızı sağlarken, bir anlamda da sizi yordu. Ruhsal anlamda yorgun geçirdiğiniz 2017’den sonra, 2018’de daha rahat olacaksınız.