2018’de burcunuzu neler bekliyor? BOĞA BURCU

FİLİZ ÖZKOL / filizozkol@yahoo.com |  21 Aralık 2017 Perşembe - 2:30 | Son Güncelleme : 21 12 2017 - 2:30


Bu yıl enerjinizin zirvesini yaşamak için önemli bir çok nedeniniz olacak. Başarınızın oldukça yüksek olacağını müjdeleyebiliriz. Başarma iç güdünüz başarıyı da doğal olarak beraberinde getirecektir. Birçok Boğa kendilerine diğer yıllara göre daha fazla güveniyor. Uranüs 16 Mayıs’ta ortalama yedi yıllık yolculuğuna başlıyor ve sizin tüm şartlarınızı değiştiriyor. Bu yıl arkadaşlık ilişkileriniz ve dostluklarınız ön planda olacak. Satürn 9. evinize size yabancı ülkelerle ilgili kalıcı destekler verecek. Yarım kalmış eğitimlerinizi tamamlamak için yeni bir sistem içine alacak. Hedeflerinize kavuşuyorsunuz.

Her şey değişebilir

Düşüncelerinizi en iyi şekilde ifade ederek, yazma ve konuşma yeteneğinizi geliştireceksiniz. Bu sene başarılarınızı pekiştirerek, istediğiniz noktaya gelecek ve yaşantınızda değişiklikler yapabileceksiniz. Yine de her zaman, yeniliklere hemen atladığınız için biraz beklemelisiniz. Bu nedenle; çevrenin etkisinde kalmadan, kendi düşünceleriniz doğrultusunda gelirlerinizi arttıracak ve deneyimlerinizi genişletecek başlangıçlar ve fırsatlarla karşı karşıya kalacaksınız. Paraya bakış açınızı ve madde ile aranızdaki bağlantıların yeni kurgusuna hazır olun. Her şey her an değişebilir. Kazançlarınız bir anda farklı bir çehreyle karşınıza çıkacaktır. Beklediğiniz fırsatlarınızın beklemediğiniz bir şekilde size gelmesi ilginç bir yaşam deneyimi olabilir.

AŞK

Bu yıl 5 tutulmadan sert etki alacaksınız. Tutulmalar kariyer, aile ve yuva evinizde gerçekleşecek. 13 Temmuz’daki tutulma iletişim evinizde olacak. Özellikle yeni tanışacağınız kişilerle iyi ilişkiler içinde olmaktan mutluluk duyacaksınız. 9 Kasım’a kadar Jüpiter ortaklıklar ve aşk evinizde ilerleyecek. Bazıları, gireceğiniz topluluklarda duygusal ve romantik ilişkiler yaşayacaklar. İlişkinizle yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olmalısınız.

SOSYAL STATÜNÜZ ARTIYOR

Arzuların sihirli bir şekilde elinize sunulması için hiçbir ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Bu yıl Uranüs ve Satürn uyumu sayesinde yeni projeler, yeni fikirlerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve kendinizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler olacak. Çevrenizde sizi sevecekler ve sayacaklar. Bu sizin için iyi bir avantaj olacak. Saygı çerçevesi içinde başaracağınız işler daha ileride sizin için önemli tecrübe portföyü oluşmasına neden olacak. Aile mi ve mesleğim mi sorusu arasında kalabileceğiniz bir dönemden geçeceksiniz. Bulunduğunuz iş yaşamınız iyi olmasına rağmen, özendiğiniz dış dünya koşulları sizi değişikliklere zorlayacak. Sonbaharda; yaratıcılığınız artarken, dostlarınızla ortak çalışmalar içinde olacak, toplantılar düzenleyerek birçok organizasyonun içinde olacaksınız. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz.

İŞ HAYATINIZ

İşlerini değiştirmek isteyen Boğaların karşısına bol fırsat ve fazla seçenek çıkacaktır. Şans ve yaşam kaliteniz yükseliyor. Beklediğiniz kariyer ve gecikmiş eğitim planları bu yıl gerçekleşecek. Çalışma hayatınızda iş arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız ortak işlerden iyi kazançlar sağlayacaksınız. Bu yılın büyük kısmı Mars kariyer evinizde ve yakınında olacak yıl boyunca mesleki konular toplumsal başarını zorlayacaksın. Çözüm doğrultusunda sorumluluk duygularınız artarken, iş disiplininiz zorunlu olarak, olağandan daha yoğun bir hale gelecektir. Çünkü, Mars’ın verdiği enerji ile, gözü pek ve atak duyguların etkisi altında kalacaksınız. Boğaları bu yıl kariyer ve yükseliş bekliyor. Ün ve övgü sizin için önemli olacak. Mesleki başarıları her şeyden önde gelecek.

SAĞLIK

2018’de fiziksel ve zihinsel anlamda oldukça enerjiksiniz. Bu yıl vücudundan memnun olmayan Boğalar kendini spora verebilir. Aşırı sosyal olayım derken, sağlınızı ihmal edebilirsiniz. Rutin kontrolleri göz ardı etmeyin.

YARIN: İkizler burcu...

ETİKETLER