2017 diriliş yılı olacak

11 Aralık 2016 Pazar - 2:30 | Son Güncelleme : 11 12 2016 - 2:30

Spiritüel danışman Tuğçe Işınsu 2017’de Türkiye’yi, dünyayı ve burçları nelerin beklediğini anlattı. Yıldızlara göre 2017’de Türkiye şaha kalkacak. Eylül ayı ülkemiz için dönüm noktası olacak.


Spiritüel danışman ve yazar Tuğçe Işınsu dikkat çeken kehanetlerine ve yazdığı kitaplara yenilerini eklemeye devam ediyor. Son kitabı ‘Ol’ der ve Olur kitabıyla en çok satanlar listesinde ilk sıraya yerleşen Işınsu 2016’nın bu son günlerinde yeni yılın neler getireceğine dair çarpıcı kehanetlerde bulunuyor. Işınsu 2017 yılında, Türkiye ve dünyada yaşanacak kehanetleri şöyle anlatıyor; 2016 zor bir sınanma yılıydı, 2017 meyveleri toplama, acıları geride bırakma, olgunluk ve dinginlik yılı. 2016’daki manevi arayış ve yaşanan çöküşler insanlara duaları, Allah’a daha da çok yakın olmayı, sevginin ve barışın önemini hatırlattı. Dünya ve Türkiye için bir yeniden doğuş ve gerçekçilik, ruhani diriliş yılı olacak 2017. Bereket, bolluk, yeni keşifler, önemsiz konuların bitişi, güçlenme gibi enerjiler bizimle olacak. Türkiye, 2017’de şaha kalkacak. Eylül ayı bizim için çok önemli ve dönüm noktası olacak.

Dünya liderlerine suikast yapılabilir

Terör azalacak, yeni terör örgütleri ufak ufak ortaya çıksa da, PKK ve IŞİD büyük ölçüde güç kaybedecek. Avrupa Birliği ile ilişkiler Türkiye adına iyi gitmeyecek ama bu birlik içinde ciddi ayrılıklar olacak. Dünya’nın geleceğinde  Avrupa Birliği diye bir şey yok. Yaşanacaklar Türkiye için bir kayıp değil. Türkiye’nin kaderinde başka şanslar var.  2017 sonunda bu birlik için karanlık günler var. Bu sene dünya’nın tanıdığı büyük lider ve işadamlarına suikast girişimi olabilir. Muhalefet partilerinde lider değişimi olacak, gelişmeler bu partilerde yenilik ve daha güç veren sonuçları da beraberinde getirecek. Şubat ve mart aylarında gazeteciler hakkında iddialar, yeni suçlar, bilinmeyen gerçekler açığa çıkacak.

Dolar artışı duracak korkulan kriz olmayacak

Dolar çok daha kötü bir noktaya gelmeden artışı duracak, 4’lere gelmez. Mart sonrası ekonomi iyiye gidecek. 2017’de Temmuz ile birlikte doğru ekonomik adımlar atılacak, korkulan büyük krizler olmayacak. Dünya’da büyük depremler olacak, ülkemizde ise küçük ve büyük yıkım getirmeyen depremler olabilir. Barajlarla ilgili su sıkıntısı olabilir, yangınlara dikkat edilmeli. İnternet üzerinden yapılan suçlar, hırsızlıklar artacak. İstanbul’da büyük beklenen o deprem olmayacak. Avrupa’da sürekli sorunlar başlayacak, ekonomi ve azalan nüfus konusu daha da kötüye gidecek.

İdam cezası gelmeyecek

Dünya’da ve ülkemizde cinsel suçlar, şiddete yönelik suçların artışı maneviyat, din, spiritüelizme olan ilgiyi artıracak. Yasalarda yeni düzenlemeler yapılacak. Birçok ünlünün gizlenen, şok edici görüntü ve kayıtları ortaya çıkacak. İdam cezası gelmeyecek. Başkanlık sisteminin ülkemize büyük katkıları olacak, halk bundan mutlu olacak. Yılın ikinci yarısında, ülkemizde barış adına büyük adımlar atılacak.

Hangi burcu ne bekliyor?

KOÇ 21 Mart-20 Nisan

Aşka açık bir yıl

Hayatı sorgulama ve cesaret yılı. Geçmişten ders alan Koç, bu yıl zirvede. Para alanında çok cesur ama evlilikten çok aşka açık. Yenilik yapacak, yatırım yapacak. Mayıs’a dikkat!

BOĞA 21 Nisan-20 Mayıs

Beklenen sonuçlar yakın

Gözü kara ve çok iddialı bir yıl olacak. Para kapıları açılıyor, herkese meydan okuyabilir, büyük işlere imza atabilir. Ev, aile, evlilik konularında beklenen sonuçları yaşayacak.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

Yaratıcılık ön planda

Yeni tanışmalar, yeni işler, yeni ek gelir yılı. Yaratıcı ve sınırsız düşünmeli. Rekabetçi bir yıl olacak, parayı dikkatli kullanmalı. Sağlık sorunlarına dikkat!

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Ev değişimi olabilir

Büyük ve tutkulu aşk yılı. Liderlik enerjisi yüksek. Büyük imzalar atılacak, para hırsı büyüyor. Herkesten akıl almamalı, hızlı karar alma zorunluluğu doğacak. Ev değişimi olabilir.

ASLAN 23 Temmuz-23 Ağustos

Sakın isyan etmeyin

İddialı olma yılı. Her konuda ön plana geçiyor ama aileyi ihmal etmemeli. Kin ve öfkeyi yenmeli. Büyük fırsatlar, ünlü ve önemli kişilere yakın olma yılı.

BAŞAK 24 Ağustos-23 Eylül

Sakin ve huzurlu olacak

Akışta kalma ve geçen yıl gitti sanılan fırsatları yeniden elde etme yılı. Birçok yerden destek görecek. Sakin ve huzurlu bir yıl. Alım satım konuları olacak.

TERAZİ 24 Eylül-23 Ekim

Yatırım için erken

Aşkta karasızlık, ikilem, yanlış karar alma riski var. Alıngan olmamalı, rest çekmemeli, devamlılık göstermeli. Şanstan çok çaba önemli olacak.

AKREP 24 Ağustos-23 Eylül

Büyük çıkışlar var

Büyük paralar, büyük hırs, iddialı ve meydan okumalı bir yıl. Yılın en çok konuşulanı olacak. Aşkta herkes onu isterken o kararsız kalabilir. Bencil ve büyük çıkışlar yapılacak bir yıl.

YAY 23 Kasım-21 Aralık

Çocuk için iyi bir zaman

Beklenmedik şanslar, anlık kararlar… Şanslı ve saf enerjili bir yıl. Geçici para kaybı. Bitti gözüyle bakılan ilişkiler yine de sürebilir. Aile kurma çocuk yapma arzusu.

OĞLAK 22 Aralık-20 Ocak

Eskiyi artık bırakın

Zorlukları aşma yılı, talepkar olmalı, az ile yetinmemeli. Sabırla ilerleyecek. Konuşulacak kıskanılacak. İş alanında önemli bağlantılar kuracak. Aşk geri planda, aşkta ertelenme var.

KOVA 21 Ocak-19 Şubat

Değişim başlıyor

Hızlanma yılı, atağa geçiyor, herkese meydan okuyabilir. Eğitim, siyaset, sanat alanında çalışanlara şans kapısı açık. Açık sözlü ve direkt olmalı, para konusunda iyi düşünmeli.

BALIK 20 Şubat-20 Mart

Yüzleşmeye hazır olun

Aşkta mutlu son. Eski dostluklar bitebilir. Para alanında herkese güvenmemeli. Hata da yapsa kariyerde yola devam edecek. Eski ile yüzleşmeler olacak. Daha olgun davranmalı.  

ETİKETLER


YAZARLAR Prof. Dr. Halim Hattat Prof. Dr. Halim Hattat
Penisin de “hisleri” var!
Tülay Gürler Kurtuluş Tülay Gürler Kurtuluş
Bahara merhaba diyen kitaplar
Ahmet Örs Ahmet Örs
Sosu bağlamak gerek…
Türkan Hiçyılmaz Türkan Hiçyılmaz
Çocuğa baskı yapmak okula uyum sürecini uzatır
Dr. Yasemin Arslan Dt. Şule Arslan Dr. Yasemin Arslan Dt. Şule Arslan
Estetik dünyasında son gelişmeler
Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta
Gıda intolerans testlerinin gerçek yüzü
Kürşad Zorlu Kürşad Zorlu
Bozkırda yeşeren başarı öyküsü…
Hasan Genç Hasan Genç
iPhone’larda Home tuşuna güle güle
Bahar Saygılı Bahar Saygılı
Federer’in şifreleri
Lütfü ÖZEL Lütfü ÖZEL
İşte karşınızda Selin Williams
Demet Sarova Demet Sarova
MasterChef’i sakın Ramsay görmesin!
Zeynep Kakınç Zeynep Kakınç
Bayram sofrasında büyük buluşma
Gül Yiğit Gül Yiğit
Mutlu ve başarılı insanların yaşam felsefesi
Güldeniz Ayral Güldeniz Ayral
Yeni jenerasyon modacılarımız
Murat Çelik Murat Çelik
İrlanda’nın ata sporu boks
Ayşe Kucuroğlu Ayşe Kucuroğlu
Ege’nin iki kardeş mutfağı buluştu
Ayşe Brav Ayşe Brav
Kınada şıklık yarışı
Berna Laçin Berna Laçin
Okullar açılırken veli dilekleri
Füsun Saka Füsun Saka
Tenten’den Birkin çantaya; Avrupa’yı Avrupa yapan değerler
Cem Ceminay Cem Ceminay
Çalıntı şarkıyı çalmışlar kopyasını yapmışlar
Teoman Hünal Teoman Hünal
Diyarbakır’ın eşsiz lezzetleri
Süha Derbent Süha Derbent
Yanı başınızdaki cennet Meis Adası
Tülay Gürler Kurtuluş Tülay Gürler Kurtuluş
Okunması gereken dünya klasikleri
Dr.Yasemin Bradley Dr.Yasemin Bradley
Sağlıklı oruç tutmanın yolları
Engin Akın Engin Akın
Korfu Adası'nda dalak dolması
Eylem Kaftan Eylem Kaftan
'Herkesin yarım kalmış hikayesi var'
Damla Doğan Damla Doğan
Aldırdığınız yağdan kök hücre üretiyorlar
Canan Tan Canan Tan
Şiddet mi, cinnet mi?
Güney Öztürk Güney Öztürk
21. yüzyılda ne ile karşı karşıyayız?
Barış Öztürk Barış Öztürk
75 yıllık efsane Jeep