2017’de burcunuzu neler bekliyor? Oğlak burcu

FİLİZ ÖZKOL / VATAN |  22 Ocak 2017 Pazar - 2:30 | Son Güncelleme : 22 01 2017 - 2:30

Plüton, burcunuzda yıllarca yapacağı yolcukta emin adımlarla ilerlerken, birçok sorunla baş etmeyi artık öğrendiniz.


Mistik bir şekilde yaklaşacağınız farklı bir yıl sizi bekliyor. Geçen yıl, daha bireysel davranışlar içindeydiniz. Profesyonel yaşamdaki konumunuz geçen yılın sonlarına doğru değişmeye başladı. Aynı süreç daha yıllarca devam edecek. Akrep’in yönetici gezegeni Plüton, artık yıllarca burcunuza yerleşmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki yıllarda sizdeki radikal değişimleri göreceksiniz. İçsel sezgileriniz güçlü çalışmaya başlayacak.

Sosyalliğiniz artıyor

Geçen yıl sahip olduğunuz agresif tavırlarınız, bu yıl yerini sosyal yaşam içinde saygın bir yer edinebilmek için kararlı çabalara bırakıyor. Sessiz ve derinden gitmeyi tercih ediyor ve adımlarınızı akıllıca atıyorsunuz. Oğlaklar yönetici yetenekleri ile öne çıkmasını bilen kişilerdir. Son iki yıldır zorlu bir süreç geçirdiniz. Kendinizi yeniden inşa etme çabaları içindeydiniz. Artık bazı konularda aşamalar kaydettiniz. Eskiye oranla daha sosyal oldunuz ve olmaya devam edeceksiniz. Partnerinizle ilişkileriniz olumlu seyrederken, onun pozitif davranışlarını hissedebiliyorsunuz. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, sosyal fırsatlarınızı kendiniz yaratacaksınız. Bazı Oğlak’lar yaşadıkları konutlarda da ilginç, eğlenceli dekorasyonlar ve fonksiyonlar yaptıracaklar.

Oğlak kadını aşk

Aşkı içinize gömen soğukkanlı yapınızla kendi kendinizi cezalandırırsınız. Mesafeli davranışlarınızla aşkı kendinizden uzaklaştırırken, bir yandan sürekli onun eksikliğini duyar ve gururlu yapınızla özlemlerinizi belli etmezsiniz. Nedir, sizi bu denli ‘snop’ yapan. Reddedilme korkusunu bir yenebilseniz, hele kaybetme duygusunu da beyninizde yok etseniz, evliliğe uzak olmadığınızı siz de anlayacaksınız. Bu yıl özgüveniniz bir hayli güçlü olacak. Kişisel cazibeniz size yeni hayran kitleleri kazandıracak. Yıl içinde ruh eşinizle karşılaşabilirsiniz.

Oğlak erkeği aşk

İçsel bir çekingenliğiniz var. Karşınızdaki kişiden emin olmadığınız müddetçe duygularınızı ortaya çıkarmaktan hoşlanmazsınız. Beraberliklerinizde karşınızdaki kişinin fiziksel özelliklerinden çok, akıl ve mantık yönünün güçlü olmasını beklersiniz. Geleneksel bir yapınız olduğu için de ailenizin onay vereceği kişilerle yaşamınızı birleştirmek istersiniz. 16-24 Nisan döneminde, aşk ile arkadaşlıkları birbirine karıştırmamaya gayret edin. Bir arkadaşınıza bu dönemde aşık olma olasılığınız çok yüksek. 1 Temmuz-1 Ağustos tarihlerinde, yaşam görüşlerinizin farklı olmasından dolayı partneriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Diğer bir olasılık ise hiç umulmadık bir şekilde bir arkadaşınıza tutkuyla bağlanabilirsiniz.

İş hayatınız

Yaratıcı yeteneklerinizi işinizde kullanarak olumlu işlere imza atacaksınız. Bu arada ilişki içinde olduğunuz kişileri daha uyumlu bir şekilde idare edeceksiniz. Gelir kaynaklarınızda farklılaşmalar söz konusu olacak. Olumlu değişimler olacak ve sizi güçlendirecek. Geçmiş yıllarınızın deneyimine dayanan konularda atılım yapacaksınız.

Sağlık

2017 yılı içinde kendinizi fiziksel ve ruhsal anlamda güçlü hissedeceksiniz. Eğer geçmiş yıllarda, herhangi bir rahatsızlık geçirdiyseniz, bu günlerde bir iyileşme olacak.

BAŞARI RENGİNİZ:

Lacivert, sarı

AŞK RENGİNİZ:

Pembe, uçuk mavi, yeşil

SAĞLIK RENGİNİZ:

Uçuk sarı, mor, su yeşili 

ETİKETLER