2017’de burcunuzu neler bekliyor? İkizler burcu...

FİLİZ ÖZKOL / VATAN |  14 Ocak 2017 Cumartesi - 2:30 | Son Güncelleme : 14 01 2017 - 2:30


Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Hedefleriniz, uzak ülkelerde yapacağınız başarılı çalışmalar gibi arzu ve isteklerinizde yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, pes etmeyerek sabırla yaklaşıyorsunuz. Yazışmalar ve haberleşme konusunda yaşayacağınız aksilikler ortadan kalkacak. Karşınızdaki kişileri büyüleyen konuşmalar yapacaksınız. Satürn, bağlılık ve sadakat konusunda gereken öğretileri size sunacaktır. Satürn’ün öğretileri sıkıcı ve ağır olacaktır. Eğer başarırsanız, üstünüzden bir yük kalkacak. Hukuksal sorunlarınız varsa, olumlu sonuçlar alacaksınız. Satürn, kararlarınızı sağlamlaştırıcı rol oynayacak. Eğer, ilişkinizde yarım kalan bir yan varsa, bunlar önemli bir aksaklık olarak önem arz edecek.

Aşk hayatınız renkleniyor

İşlerinizi aceleye getirerek, bir an önce kararlar almak istiyorsunuz. Fakat, Satürn’ün kozmik etkisi buna izin vermeyecek. İşleriniz yolunda gitmiyorsa, isyan etmek yerine hatalarınızın nerede olduğunu düşünmeli ve sorunlarınızın üstüne gitmelisiniz. Çevrenize kin tutabilir, oldukça hassas bir davranış biçimi sergileyebilirsiniz. Kendi değerlerinizin farkındasınız fakat yine de, duygusal doyum sağlamanızın güç olduğu bir ay. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor. Jüpiter aşk hayatınızı renklendiriyor. Sürpriz aşklara karşı hazırlıklı olun. Özellikle renkli ve fırsat dolu aşk günleri geçireceksiniz.

İKİZLER KADINI AŞK

Renkli ve çekici bir kişiliğiniz var. 1-22 Ocak’ta eşiniz ve sevgilinizle ortak kararlar alacaksınız. Romantizme kapılarak, uzun vadeli sözler vermemelisiniz. 18-26 Ocak günlerinde aşk uyumunuz artarken, gireceğiniz sosyal çevrelerde sempati toplayacaksınız. 15-21 Mart sürecinde, kalbi boş olanlar için kritik bir dönem. Zorlayıcı aşk koşulları sizi bekliyor. 6-20 Nisan arası, günlük yaşamınızda sık rastlaştığınız bir kişi ile sürpriz bir aşk gelişmesi yaşayabilirsiniz. 5-19 Mayıs arasında, eğer kalbiniz boşsa, evren sizi sürpriz bir karşılaşma için kozmik etkilerini harekete geçirecektir.

İKİZLER ERKEĞİ AŞK

Aşk yaşantınız daima bir soru işareti olup, kendiniz dahil hiç kimse sizin ne yapacağınız konusunda belli bir fikri yoktur. 7-21 Mart döneminde, sevgiliniz veya eşinizle birlikte bir yolculuğa çıkabilir, sizin için unutulmayacak bir seyahat yapabilirsiniz. 16-24 Mayıs günlerinde, partnerinizin ailevi problemleri nedeniyle huzurunuz kaçarken, yoğun karmaşık günler yaşayacaksınız. 3-17 Haziran döneminde, çekiciliğiniz artarken, bir arkadaşlık ilişkiniz aşka dönüşecektir. Fakat, bu ilişkinin uzun vadede size zarar vereceğini düşünerek, adımlarınızı çok dikkatli atmalısınız. 1 Temmuz-1 Eylül arasında eşinizin sosyal faktörleri nedeniyle hayal kırıklığı yaşayacağınız anlar geçirebilirsiniz. İlişkinizin bu yönüyle uğraşmak sizi yoracaktır. 8-16 Aralık arasında, finansal ve maddi konular yüzünden partnerinizle sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

İŞ HAYATINIZ

Bu yıl kariyerinizde değişimler görünürken, işiniz nedeniyle yer değiştirmeniz gerekebilir. Araştırmaya yönelik olarak iş veriminizi yükseltmeye yönelik çabalar içinde olacaksınız.

SAĞLIK

2017 yılı içinde herhangi bir sağlık sorununuz olmayacak. Yaz aylarında hassasiyetiniz artarken, motivasyonunuzu güçlü tutmalısınız.

BAŞARI RENGİNİZ: Gri, Beyaz, gümüş

AŞK RENGİNİZ: Uçuk pembe, turkuvaz, uçuk yeşil

SAĞLIK RENGİNİZ: Kırmızı, bordo, nefti yeşil

ETİKETLER