2017’de burcunuzu neler bekliyor? Aslan Burcu

Filiz Özkol / filizozkol@yahoo.com |  16 Ocak 2017 Pazartesi - 2:30 | Son Güncelleme : 16 01 2017 - 2:30


2017 yılına gümbür gümbür giriyorsunuz. Her şeyin zorunu seçeceksiniz... Yaşamı bir tiyatro sahnesi gören bir Aslan için başarısızlık diye bir şey yoktur ve bu yıl en zor rolü üstlenmenizde, biraz da suç sizin. Çünkü baş rolü hiç kimseye kaptırmak istemiyorsunuz. Sosyal aktivitelerden kazançlı çıkacaksınız. Partneriniz veya sevdiğiniz kişiyle maddi kazançlarınızı birleştirebilir, size gelir sağlayacak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Olağanüstü olaylar ilginiz çekecek, belki de yıllarca içinizde sakladığınız ve açığa çıkmasını beklediğiniz olayları tetikleyeceksiniz. Kişiliğinizi zorlamadan, yaşam enerjinizi dengeleyip, bazı isteklerinizi sınırlandırmalısınız. Aşk duygularınız, bu yıl yine çok yoğun. Arzularınız baskın çıkacak ve gözü kara aşklar sizi bekliyor. Değerlerinizin farkındasınız. Kendinizi teslim etmek istemiyor ve karşı tarafa bedel ödetmek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yenilikler sizin için olağanüstü durumları getirecek. İletişim konusunda sizi sevindirecek pozisyonlar yaşayacaksınız. 11 Şubat Ve 21 Ağustos tutulmaları burcunuzda gerçekleşiyor. Coşkularınızı, organize yeteneğinizle birleştirecek ve işinizle ilgili yükselmeler yaşayacaksınız. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler içinde yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Para kazanma yollarını hissedeceksiniz. Borçlarınızı çok daha kolay ödeyeceksiniz.

ASLAN KADINI AŞK

Siz Aslan kadınları son derece sadık, cömert ve yüce gönüllü olmanıza rağmen, evlilikte her zaman şanslı sayılmazsınız. Hatta ilişkileriniz tuhaf bir şekilde biter. Yaşamınızda, çoğu kez çocuklarınızla sorunlarınız olur ve bu da evliliğinizin gölgelenmesine neden olabilir. 18-26 Ocak dönemi içinde, bir seyahat sırasında evlilik teklifi alabilirsiniz. Aşk potansiyeliniz artıyor. Eski dargınların tekrar barışmaları da söz konusu olabilir. 6 Şubat-6 Nisan günlerinde, partnerinizle birlikte önemli kararlar alacaksınız. 20 Nisan-16 Mayıs arasında yapacağınız yeni bir tanışma sizin için hiç de uygun olmayabilir. Bu konuda temkinli olmalısınız. 16-24 Mayıs günlerinde, yakın çevrenizde rastlayacağınız bir kişi ile duygusal bir ilişkinin başlangıcına adım atabilirsiniz. 15 Haziran-26 Ağustos tarihleri, yaşantınızda yağacağınız bazı değişiklikleri gündeme getirecektir.

ASLAN ERKEĞİ AŞK

Aşk sizin yaşam biçiminizdir. Aşık olduğunuz zaman, mutluluktan ışıldayan gözlerinizle, duygularınızı herkesle paylaşmak istersiniz. Sevdiğiniz kişi aradığınız kişi ise tutkuyla bağlanır ve asla ondan ayrılmak istemezsiniz. Alevli kişiliğiniz hiç kimseyle boy ölçüşemez. Ben egonuz çok güçlü olduğu için, yaşamınızda imkansızlık diye bir şey yoktur. 14-22 Haziran arasında; içsel sorunlarınızı kendinizle tartışacak, bu konudaki aşk ile düşüncelerinizde eleştirisel konular ön plana çıkacak. Yine bu dönemde, şimdiye kadar yüzleşemediğiniz ve cesaret edemediğiniz aşk itiraflarınız olabilir. 3-17 Temmuz ‘da size değer veren kişileri görmezlikten gelmeniz size yarar getirmeyebilir. Mutluluğu yakalamanıza neden olacak aşka hazırlıklı olmalısınız. 13-21 Temmuz arasında partnerinizin yapacağı küçük sürprizler sizi keyiflendirecektir. 16 Temmuz-16 Ağustos’ta, ani bir evlilik veya ani bir ayrılık yaşayabilirsiniz. 27 Kasım-11 Aralık; serüvenciliğinizin tepede olduğu günler olacak. Macera duygularınıza gem vurarak, beraberliğinizi gelişi güzel akıntılara bırakmayın. 8-16 Aralık arsında özel yaşamınız sadece kendi sınırları içinde kalmalıdır.

İŞ HAYATINIZ

İş yaşamınızdaki tecrübelerinizin birikiminde oluşan yaratıcı düşünceler, yeni projelerin gündeme gelmesine neden olacak. 19 Ocak-6 Şubat, birikimlerinizi kullanabileceğiniz ve onlardan faydalanırken yeni projeleri ortaya çıkartabileceğiniz günlerdesiniz. 7-21 Mart tarihleri, çok fazla verim alabileceğiniz işleri zevkle yapacak, bunları daha da ileri götüreceksiniz. 6-20 Nisan, uluslararası ilişkileri içinde yeni aktivitelerde bulunacaksınız. Bu gelişmeler size yeni gelir kaynakları yaratacak. 19 Nisan-28 Mayıs arasında; henüz kağıt üzerinde net planları yapılamayan, sadece ön görülü sohbet niteliğinde gündeme gelen proje hazırlıkları olacak. 14-22 Haziran arasında, proje bazında iş birliği teklifleri verebilirsiniz. 16 Temmuz-16 Eylül’de, iş ve kariyer alanında yazılı taahhütler konusunda hazırlık yapacaksınız. Yılın son ayları sizin için artık, çabalarınızın karşılığını almaya başlayacağınız günler olacaktır. Bazı işleriniz planladığınız gibi sonuçlanacak ve bununla bağlantılı olarak yeni işleriniz ortaya çıkacaktır.