2. elde TÜV SÜD garantisi veriyor

METE TANSU / EKONOMİ |  07 Eylül 2015 Pazartesi - 2:30 | Son Güncelleme : 07 09 2015 - 2:30


 
İkinci el oto perakendeciliğinde referans noktası haline gelen ikincielotomobilim, ‘bağımsız oto ekspertiz’ konusunda yeni bir standart oluşturdu. İkinci el oto satışının en önemli noktalarından biri olan ekspertiz konusunda, dünya otomotiv sektörünün, teknik belgelendirme konusunda en önemli kuruluşlarından biri olan TÜV SÜD ile anlaşma yapan ikincielotomobilim, satışa çıkardığı tüm araçların ekspertiz işlemlerini TÜV SÜD’ün uzmanlığında müşterilerine sunuyor. 
 
1 Eylül itibarıyla, ikincielotomobilim Kavacık ve Beylikdüzü şubelerinde satılmakta olan tüm araçların ekspertizlerini gerçekleştirmeye başlayan TÜV SÜD, bu proje ile uzmanlık alanını doğrudan Türk tüketicisiyle paylaşmış olacak. ikincielotomobilim Yönetim Kurulu Başkanı Sami Nacaroğlu, proje ile ilgili şunları söyledi:
 
‘’İkinci el oto pazarında tüketicilerin en çok ihtiyaç duyduğu konu araç hakkındaki bilgilerin doğruluğu. Yıllarca kilometreleri ile oynanmış ve hasarları gizlenmiş kullanılmış otomobiller nedeniyle tüketicide önemli bir güven erozyonu oluştu. İkincielotomobilim kurulduğu günden beri 101 nokta detaylı ekspertiz ve orijinal kilometre garantisiyle bu algıyı kırmıştı. Ancak ikincielotomobilim olarak, yeni bir aşamayla dünyanın en önemli bağımsız otomotiv belgelendirme kuruluşlarından biri olan TÜV SÜD ile anlaşarak, güven sorununu ortadan kaldırmaya karar verdik.”

ETİKETLER