1 Eylül günlük burç yorumları!

01 Eylül 2016 Perşembe - 9:33 | Son Güncelleme : 01 09 2016 - 9:33

Günlük burç yorumlarını düzenli olarak internet üzerinden takip etmeniz mümkündür. Burç yorumları sayesinde siz de sosyal yaşantınızın nasıl ilerleyeceğini öğrenebilirsiniz. Burç yorumları detaylarını haberimizde bulabileceksiniz.


M.Ö önce uzun yıllara dayanan bir bilim dalı olarak kabul gören astroloji bulgularına çok ski tarihlerde rastlanmış ve üzerine pek çok araştırma yapılmıştır. Bilim dalları arasında kabul gören astrolojiye göre on iki ayı temsil eden on iki adet burç vardır. Ve insanlar doğum tarihine göre hatta doğum saatine göre bu burçlara dahil olurlar. Bir kişinin doğduğu ün ava da oluşan gök olaylarından yola çıkarak insanlar kendilerine özel bir karaktere sahip olurlar. Astrolojide bu şekilde kabul görmüş bu olayların devamı olarak da yükselen anlamına gelen kişinin doğduğu saate göre dahil olacağı bir burç grubu da vardır Bu da insanın bir çok özelliklerinin farklılığına sebep olmaktadır.  Üzerinde hala çokça araştırma yapılan gök olaylarının astrolojiye katkısı büyüktür. kişiler göre değişkenlik gösteren karakterlerin üzerinde baskın olan burçlar toplam on iki adettir. Burç yorumlarını ise astrologlar yapmaktadır. Astrologların araştırıp yaptığı bur yorumlarına günlük olarak ulaşabilmeniz mümkün olacağı gibi genel özelliklerine de ulaşabilmeniz oldukça kolaydır. Her internet sayfasında hemen hemen her gazete yer alan burç yorumları insanların oldukça sık ilgi gösterdiği bir köşe olmaya devam etmektedir. Hatta öyle ki bazı insanlar büyük kararlarını vermeden büyük yatırımlar yapmadan önce burç yorumlarına bakıp ondan sonra işlemini yapmaktadırlar. Astrologların o günkü gök taşı olaylarını veya yıldızların birbiri ile yaptığı açıyı hesaplayarak oluşturduğu burç yorumlarının insanlar üzerine etkisi büyüktür. Kişilerin karakterlerinde rol oynayan burçlar burç yorumları başlığı altında insanlara anlatılmaktadır.

Koç Burcu: Oldukça heyecanlı olan koç burçları anı yaşamaktan oldukça büyük zevk alırlar

Boğa Burcu: Zevklerine oldukça düşkün olan boğa burçları aynı zamanda da sorumluluk sahibi olmaya çok yatkındılar

İkizler Burcu: Halk arasında ki yüzlü olarak bilinse de aslında ikizler burcu üzgün olduğu zamanda bile onu saklayıp gülebilme yeteneğine sahiptirler. Her şeyi içlerinde yaşamayı seven bu burç kimseye kendi ile ilgili renk vermekten hoşlanmazlar.

Yengeç Burcu: Mizah duygusu oldukça gelişmiş olan yengeç burçları ile muhabbet etmek oldukça zevklidir Yengeç burçları oldukça sıcakkanlıdırlar.

Aslan Burcu: Kamera arkasında olmaktan pek hoşlanmayan aslan burçları ön planda olmanın da hakkını her zaman verenlerdendir. Oldukça sabırsız olan aslan burçları liderlik özelliklerini taşırlar.

Başak Burcu: Her zaman mantığı ile hareket eden başak burçları her ne kadar ulaşılmaz görünse de bir o kadar da sıcakkanlıdır. Fakat ciddi duruşu er konuda seçici olması onlara bir zırh oluşturmuştur.

Terazi Burcu: Terazi burcunun i güdüsü sayesinde adalet peşinde koşmayı severler. Haksızlığa tahammülü olmayan terazi burcu aynı zamanda sanata oldukça yatkındırlar.

Akrep Burcu: Onlara göre uçlarda yaşamak bir yaşam felsefesidir. Oldukça aşırı yaşamayı prensip haline getiren akrep burçları çok iyi sır tutarlar

Yay Burcu:  Özgürlüğüne oldukça bağlı olan yay burçları birinin boyunduruğu altına yaşamayı asla kabul etmezler bunun uğrunda oldukça mücadele ederler.

Kova Burcu: Özün olmayı her konuda başarabilen kova burçları aynı zamanda gösterişten de büyük zevk almaktadırlar.

Balık Burcu: Burçlar arasında en duygusal olanı olan balık burcudur. Bu nedenden dolayı oldukça hassas bir kalbe sahiptir.