'Tanıştığım erkeklerden T.C. no istiyorum'

28 Haziran 2019 Cuma - 16:14 | Son Güncelleme : 28 06 2019 - 16:14

Şarkıcı Seda Sayan, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. Sayan, merak edilenleri canlı yayında anlattı.


* Uzun zamandır tanıştığım erkeklerden T.C. no istiyorum. 'Ayıp olur' diyorlar, onlar yalan söylüyor ayıp olmuyor ben yapınca mı olacak?
 
* Zamanında evlilik sözleşmesi yaptım. Evlilik sözleşmesi yapmak karşındakini 'seni sen olduğun için sevdim' fikrine inandırır.
 
* Şan şöhret yanında birçok şüpheyi de beraberinde getiriyor. Bütün evliliklerimde sözleşme vardı. Çocuğumun babası hariç.
 
* Benim bakmakla mükellef olduğum kocaman bir ailem var. Bir orduya bakıyorum, Allah hepsine sağlık versin. Ben normal de bakmıyorum. Neredeyse hepsi benim standartımda yaşıyor.
 
* Evlilik defterini kapattım. Hayatımda kimse yok. Biri olup olmadığını sahne kıyafetlerimden anlarsınız. Biraz daha usturuplu giyinirsem anlayın ki biri var.
 
* Eda ile kocasının barıştığını sanmıyorum. Yeğenlerim bana danışırlar ama ben karışmam. Ayça bana 'ayrılacağım' dediğinde boşanmaması için elimden geleni yaptım. Eda'nınki farklı bir durum. O aldatılmayı yaşadı. Arada çocuk var. Barışmaları iyi olacaksa barışırlar. Buna ben karışamam.
 
* Bana 'paraya doymadın yeter artık' diyorlar. Çalışmanın parayla alakası yok. Çalışmak sağlığı getirir. Aşkta yaş farklı bir yere kadar önemli. Bir erkek 30 yaşından sonra istediği kadınla birlikte olabilir.
 
* Mutlaka ki bir erkeğe param geçmiştir. Helali hoş olsun. Onların da bana geçmiştir. Benim hesabım kitabım belli bir yaşa kadar annemdeydi. Şimdi oğluma devrettim.
 
* Sinan Engin bizim paşamız. Oğlumun babası. Biz ona sormadan bir şey yapmayız. Oğulcan'ı da öyle yetiştirdim. Allah onu çocuklarının başından eksik etmesin.
 
* Hiç kimenin ekmeğiyle oynamadım. Bir şey duyduğunuzda 'Seda bunu yapmaz' diyebilmelisiniz. Beni o kadar tanıyorsunuz!
 
* En son evimi taşırken çok sinirlendim. İki gün üst üste reklam çekimim var. Konserlerim var, 'O Ses Türkiye' başlıyor. 'Yemekteyiz' başlıyor. Bir de ev taşımaya çalışıyorum.. Çok gerildim!
 
* Ağlamayı sevmem, yanımda ağlamasından da hoşlanmam ama ağlarım. Haksızlığa dayanamam.
 
* Unutamadığım, kalbime gömdüğüm kimse yok. Benim bitirdiğim kimse de aklım kalmaz.
 
* Erkeğin fiziği önemli değil, ben onu düzeltirim. Ağız sağlığına ve dişe çok önem veririm. Mümkünse sigara da içmesin. Kül tablası gibi!

ETİKETLER

magazin haber seda sayan