'Söz'ün ikinci tanıtımı yayınlandı!

17 Mart 2017 Cuma - 10:58 | Son Güncelleme : 17 03 2017 - 11:14

İlk tanıtım fragmanı büyük ilgi gören ve dijital ortamda kısa sürede yaklaşık 2 milyon görüntülenme alan ‘Söz’ dizisinin merakla beklenen ikinci tanıtımı da büyük beğeni topladı.


Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ve bir Özel Kuvvet Timi'nin hikayesini konu alan ‘Söz’ dizisi, star TV ekranlarında seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Yapımını TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı dizinin ikinci tanıtımı yayınlandı.
 
VATANIN HER KARIŞ TOĞRAĞI İÇİN
 
'Gözün Arkada Kalmasın' sloganıyla dikkati çeken ‘Söz’ dizisinin ikinci tanıtımında komutanları dağlık bir arazideki hedefleri kontrol eden ve çatışan askerlere hitap ediyor. Edirne'den Kars'a kadar Vatanın her karış toprağı için savaştıklarının hatırlatıldığı askerlere onların bu kahramanlıkları sayesinde halkın rahat ve güven içerisinde uyuduğu söyleniyor. Komutanın hitabı; askerlik mesleğinin kısa bir özeti gibi tüm tanıtıma işleniyor.
 
YOLLARINI İNTİKAMIN BİRLEŞTİRDİĞİ KAHRAMANLAR
 
Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır. 
“Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu 12 can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.  
 
12 KAHRAMAN ASKER
 
Kıdemli Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler. Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan Kıdemli Üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş canlandırıyor.
 
 

ETİKETLER

Söz fragman dizi