'Paramparça'dan büyük başarı!

13 Nisan 2017 Perşembe - 11:49 | Son Güncelleme : 13 04 2017 - 11:49

'Paramparça' dizisi, Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği’nin (TET) verilerine göre '2016 yılında en çok ihracat geliri elde eden dizisi' oldu.


Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği 'Paramparça' dizisi, Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği’nin (TET) verilerine göre '2016 yılında en çok ihracat geliri elde eden dizisi' oldu.
 
50’den fazla ülkeye satışı gerçekleştirilen, Türkiye’de 97 bölüm yayınlanıp 27 Mart 2017 tarihinde final yapan ‘Paramparça’ dizisi, dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanmaya devam ediyor.
 
İhracata yaptıkları katkıdan ötürü ‘Paramparça‘nın yapımcıları, Endemol Shine Türkiye Genel Müdürü Gökhan Tatarer ve Endemol Shine Türkiye Ticari Direktörü H. Hakan Eren, 14 Nisan Cuma akşamı TET tarafından Four Seans Bosphorus Otel’de düzenlenecek törenle ödül alacak.
 
TET, 2014 yılından bu yana, döviz kazandırıcı hizmet ticareti kapsamında değerlendirdiği TV dizilerinden, en çok ihracat yapan ilk üçünün yapım firmalarına, yayınlandığı kanallara, dağıtım firmalarına ve dizilerin başrol oyuncularına ihracata katkılarından dolayı ödül veriyor.