'Nereden Nereye' filmi geliyor!

14 Mart 2017 Salı - 16:36 | Son Güncelleme : 14 03 2017 - 16:36

Yapımını İnsignia Yapım’ın, yönetmenliğini Volkan Dönmez’in üstlendiği, senaryosunu Selim Çirput’un kaleme aldığı ‘Nereden Nereye’ sinema filminin çekimleri tamamlandı.


Çekimleri kasım ve aralık aylarında İstanbul ve Bodrum’da gerçekleşen ‘Nereden Nereye’ filminin başrollerini Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi ve Hakan Bilgin paylaşıyor.
 
Yanlışlıklar ve sakarlıklar bazlı durum komedileri türünde özgün yerli motifler taşıyan ‘Nereden Nereye’ filmi izleyicilere akıcı ve eğlenceli bir 90 dakika vadediyor.
 
HAYALLERİN PEŞİNDEN KOŞANLARIN HİKAYESİ
 
Filmde; Ejder Kalender (İnan Ulaş Torun), 25 yaşlarında en büyük ideali oyuncu olmak olan bir gençtir. Bodrum’da bir kablolu TV bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışmaktadır. Bir gün gazetede ülkenin en popüler yapımcılarından Barış Savaş’ın (Yosi Mizrahi), ünlü oyuncu Metin Leylek (Sarp Levendoğlu) ile birlikte Bodrum’daki yazlıklarına geleceği haberini okur. Hemen bir plan yapıp, hayatlarına dahil olur. Fakat aksiliklerle dolu bir gece geçirilir. Peki o sancılı gece sonunda, Ejder istediğini alabilecek midir? İşte orası biraz muammadır.