'Kızım'ın küçük yıldızı Beren Gökyıldız gönülleri fethetti

01 Ekim 2018 Pazartesi - 14:48 | Son Güncelleme : 01 10 2018 - 14:48

TV8'in reyting rekortmeni dizisi Kızım'ın küçük yıldızı Beren Gökyıldız, doğum gününde en sevdiği oyuncakları ve kıyafetlerini ihtiyaç sahiplerine bağışladı.


Kızım dizisiyle gönülleri fetheden, oyunculuk yeteneğinin yanı sıra sevimliliği ile de büyük beğeni toplayan çocuk oyuncu Beren Gökyıldız, doğum gününde herkese örnek olacak bir davranışta bulundu. Gökyıldız, kendisine olmayan sevdiği kıyafetleri ve oyuncakları ihtiyaç sahiplerine bağışladı.
 
HERKESİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DESTEK OLMAYA DAVET ETTİ
 
Kızım dizisinin başarılı oyuncusu Beren Gökyıldız, doğum gününde Ahtapot Gönüllüleri Derneği'ne gitti ve ihtiyacı olanlara destekte bulundu. Beren Gökyıldız, ayrıca hazırlanan videoda da herkesi ihtiyacı olanlara destek olmaya davet etti.
 
"EN SEVDİĞİM OYUNCAKLARIMI BENDEN DAHA ÇOK İHTİYACI OLANLARLA PAYLAŞMAK İSTİYORUM"
 
Küçük yıldız, duygularını şöyle dile getirdi: Merhaba, ben Beren Gökyıldız, bugün benim doğum günüm ve çok mutluyum. Doğum günümü Ahtapot Gönüllüleri, Malzeme Değerlendirme Merkezi'nde kutluyorum. Bunlar benim en sevdiğim oyuncaklarım, okuduğum kitaplar ve eskiden giydiğim elbiseler... Ama artık bunlar bana olmuyor. O yüzden ben bunları benden daha çok ihtiyacı olan arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum.
 

ETİKETLER