comScore

'Kızım gitmek istiyorum diye ağladı'

16 Ağustos 2012 Perşembe - 17:00 | Son Güncelleme : 16 08 2012 - 17:00

Sibel Can'dan tepki! Babasıyla fotoğrafı olay yaratan Melisa annesine ağlayarak bunu dedi


Şarkıcı Sibel Can önceki gün Nişantaşı'nda çıktığı bayram alışverişinde objektiflere takıldı.

Önce buluştuğu bir arkadaşıyla yemek yiyen Can ardından çalınan mücevherlerinin yerine girdiği bir mağazadan birkaç küpe takımı ile porselen ev eşyaları satın aldı. Ardından gazetecilerin karşısına çıkan Can, "Mücevherlerim çalınmıştı ya şimdi yeniden almaya başladım. Burada birkaç küpe baktım onları seçeceğim. Bayram hediyesi alıyorum kendime. Bu bayram benim bayramım. Çalınanlar imitasyondu. Burada gördüğünüz gerçek görünümlü ama imitasyon oluyor. Ödüllendiriyorum kendimi bayramda üç gün çalışıyorum" diye konuştu.

Ünlü baba kızıyla dudak dudağa
Foto galeri için tıklayın


Sibel Can ayrıca kızı Melisa'nın babası Hakan Ural ile dudak dudağa öpüşürken çektiği fotoğrafın büyük yankı uyandırmasına ise tepki gösterdi. Melisa'nın yapılan yorumlardan sonra ağlayıp Türkiye'yi terk etme kararı aldığını anlatan Sibel Can, "Melisa çok üzgün. Ben de Melisa gibi büyüdüm. Annemin babamın kucağından inmezdim. İnanılmaz şımarık büyüdüm. Çok doğal bir resim bence. Orada çok güzel sevgi var. Melisa babasını çok sever. Konuştukça çocuğum üzülüyor. Aslında konuşmaya bile değmez. Saçma sapan fikirler, zihniyetler iğrenç yorumlar yapıyorlar. O bir genç kız. 'Aşık olduğum ülkemden bir an önce gitmek istiyorum' diyerek ağladı" şeklinde konuştu.

Çocuklarımın psikolojik sorunu yok

Şarkıcı Can, psikologların bu tür hareketlerin bir kız çocuğu için sıkıntı yaratacağı yorumlarına ise sinirlenip "Herkes kendi işine baksın. Ben evladımın ruh halini iyi biliyorum. Onları iyi yetiştirdim. Onlara güvenim sonsuz. Çocuklarımın hiçbir psikolojik sorunu ve rahatsızlığı yok. Onlar çok mutlu çocuklar. Baba kız öpüşür sarılır kime ne? Keşke benim annem babamda hayatta olsa elini ayağını öpsem" sözleriyle tartışmalara son noktayı koydu.

Melisa'ya bile oyunculuk teklifi var

Sibel Can, oğlu Engincan'ın gelen oyunculuk tekliflerini kabul edip etmeyeceği sorularına ise "Hiç sormayın, teklifler geliyor ama okulu var. Gidiyor 20'sinde bu bayram yanlız kalıyorum. Melisa'da ayın 19'unda İsviçre'ye gidiyor. Ben de Emir'le kaldım. Hatta Melisa'ya da oyunculuk teklifi var ama düşünmüyor" yanıtını verdi. (Milliyet)
Yorum Yazın
Gönder
Yorumlar
  • Orhun uğurAllahdan korkun ne iğrenç yorumlar yapılıyor ya.17.08.2012 12:17
  • Grande CostaHayat insanların abuk sabuk fikirlerinin dışa yansımasını senin üzerinde test etmesi için çok kısa. Ha orda ha burda farketmez. Git hayatını yaşa!!17.08.2012 11:17
  • vatan bayrakgit bir kişi eksilir17.08.2012 11:17
  • vatan bayrakyazık ne yazarsanız doğru kabul edilir . çok berbat bir durum17.08.2012 11:17
  • ays akBu kadar acımasız insanların olduğu bir ülkede yaşadığıma üzülüyorum...gitmek yerine insanlara sevgiyi öğretmek daha yararlı olur..Bu resme nasıl bakıyorsanız ne hissetmek istiyorsanız..ruhunuzu yansıtırsınız..17.08.2012 10:17