'Hıyarlar aldatır!'

30 Mayıs 2016 Pazartesi - 6:58 | Son Güncelleme : 30 05 2016 - 6:58

Ünlü şarkıcıdan çok çarpıcı açıklamalar...


Şarkıcı Zeynep Casalini, KızlarSoruyor sitesinin konuğu oldu. Kullanıcıların kendisine yönelttiği sorulara yanıt veren Casalini'nin açıklamaları şöyle: Bana 'Müziğe ara mı verdin?' diyorlar. Bu konuda isyanım var. Birçok konser veriyorum, bir türkü seslendirdim, yakın zamanda çıkacak. Her dakika ortalıkta görünen bir sanatçı değilim sadece, hepsi bu. Kendim gibi olmaya özen gösteriyorum.
Bir insan hayatıma otomatik olarak girer; bu konuda düşünmem. Eğer aşık olmak düşündürüyorsa, aşık değilsin demektir. Seni çarpan bir şeyler vardır o insanda. Tahsin (Berk) ile evlendiğimizde 'Boyu kısa' gibi şeyler dediler. Halbuki ilişkinin kriteri öyle bir şey olamaz. Aşkı olduğu gibi yaşarsın. Zaten hiç, birbirine benzeyen kişilerle ilişki yaşamadım. Sadece yüreksizler ve hıyarların, hayatlarındaki kişiyi aldattığını düşünüyorum.

Aşık olduğumda çok komik ve enerjik oluyorum. Bir yanımda hep kaybetme korkusu yaşıyor. Babasız büyüdüğüm için çok acı çekiyorum. Az yemek yerim, deli gibi spor yaparım ve aşıkken ayrılık şarkılarını daha derinden söyleyebilirim.

Evlilik hakkında düşünülüyorsa zaten o evlilik olmasın. Bu kurum için evleniyorsan zaten evlenme. Aidiyet duygusunu çok seviyorum; kendimi korunmuş hissetmek bana iyi geliyor.