'Çok zor durumdayım!'

07 Nisan 2012 Cumartesi - 13:23 | Son Güncelleme : 07 04 2012 - 13:23

Gökçe Bahadır'dan boşanan ve magazin dünyasına bomba gibi düşen Ali Sunal, içini döktü...


Gökçe Bahadır'dan boşanan Ali Sunal, gazetecilere içini döktü. Bir gecede iki mekanda eğlenen Sunal, ' Adam gibi boşanalım dedik, olay olduk. Gerçekten çok zor durumdayım' dedi.

Ali Sunal, kardeşi Ezo ve arkadaşlarından oluşan bir grupla beraber, önceki akşam Nişantaşı'nda bulunan Kalamata adlı mekanda eğlendi. Gecenin devamında kardeşiyle Sess adlı kulübe giden Ali Sunal, mekan çıkışı basın mensuplarına dert yandı. Geçen yıl temmuz ayında evlendiği Gökçe Bahadır'dan iki ay önce boşanan oyuncu, şöyle konuştu:

Kardeşimle bile eğlenmeye çıkamıyorum. Tanımayanlar, 'Sevgiliniz mi?' diye soruyor. Gerçekten çok zor durumdayım. Adam gibi boşanalım dedik, olay olduk. Her gün kendimi gazetelerde görerek farklı bir yönümü keşfediyorum. Ne olur buna bir çare bulalım. Lütfen arkadaşlar...

ANNEDEN AÇIKLAMA

Aynı gece Ferzan Özpetek'in yeni filmi 'Şahane Misafir'in galasına katılan Ali Sunal'ın annesi Gül Sunal da oğlunun evliliğinin nasıl sona erdiğiyle ilgili açıklama yaptı: Ayrılık kararı almadan önce ikisiyle de uzun uzun konuştum ama ikna edemedim. (Akşam)