"Çok pişmanım!"

22 Nisan 2014 Salı - 9:33 | Son Güncelleme : 22 04 2014 - 9:33

Songül Karlı, katıldığı televizyon programında itiraf etti


Türk Halk Müziği'nin sevilen isimlerinden Songül Karlı; estetik cerrahı Op. Dr. Fatih Dağdelen ile birlikte CNN Türk'te Hakan Çelik'in programına konuk oldu."YAPMAK İSTEMEDİ BEN YAPTIRDIM"

Dr. Fatih Dağdelen, canlı yayında Songül Karlı'ya yaptığı estetiklerden bahsetti. Estetiklerinde sadece düzeltme yaptığını vurgulayarak yaptığı açıklamalarına, Karlı, "Her bir estetikte yapmak istemedi gerçekten çok iyi doktordur. Ama ben yaptırdım." ifadelerini kullandı."DAHA RAHAT VE FIT HİSSETMESİ GEREKİYORDU"

Dağdelen yaptığı açıklamalarında, "Songül Hanım'ın yüzüyle ilgili fazla değil de, göğüsleri ile bir takım değişiklikler yaptık. Songül Hanım, sürekli ekranlarda olduğu için her zaman kendisini daha rahat daha fit hissetmesi gerekiyordu." dedi.

"GÖĞÜS ESTETİĞİ YAPTIRDIĞIMA PİŞMANIM"

Songül Karlı ise, konuyla ilgili olarak, "Elbiselere giremiyordum. Ben çok küçük göğüs seven biri de değilim ama mecburum ekranda güzel durmak için. elbiselerde güzel durmak için mecburen yaptırdım. Ama şimdi pişmanım. Çünkü kendi göğüslerim doğal ve iyiydi." ifadelerini kullandı.