'Canlı Sahne' efsane isim Selda Bağcan’ı ağırlıyor

21 Eylül 2017 Perşembe - 15:22 | Son Güncelleme : 21 09 2017 - 15:22

Türk halk müziğinin efsane seslerinden Selda Bağcan, Red Bull Canlı Sahne’nin ikinci konuğu oluyor.


27 Eylül Çarşamba günü, saat 21.00’da Zorlu PSM Studio’dan canlı  yayınlanacak konser, www.redbull.com/canlisahne adresinden izlenebilecek. Selda Bağcan sahneye geçen yıl Primavera’da da beraber sahne aldığı İsrailli sörf rock grubu Boom Pam ile çıkacak.
 
70’li yıllara damgasını vurduktan sonra İngiliz Rolling Stones dergisinin '100 Yılın En İyi 100 Kadın Vokali' gibi önemli listesinde yer alan,  Selda Bağcan, Red Bull Canlı Sahne’nin ikinci konuğu oluyor. 27 Eylül Çarşamba günü saat 21.00’da Zorlu PSM Studio’dan canlı yayınlanacak ve www.redbull.com/canlisahne adresi üzerinden izlenecek konserde Bağcan’a Boom Pam eşlik edecek.
 
Ünü ülke sınırlarını aşan ve dünyanın en iyi kadın vokalleri arasında gösterilen Bağcan konserde çok özel parçalar seslendirecek. Canlı Sahne serisinin ilk konuğu MFÖ’nün performansı da 7 Aralık’a kadar aynı adresten izlenebiliyor.
 
Yıl sonuna kadar her ay başka bir ismin ağırlanacağı konserlere katılım kısıtlı sayıda olacak. Özel davetiye kazanmak için aynı adresi ve sosyal medya hesaplarını takipte kalmak gerekiyor.