'Büyü yapan kişi' için para ödülü verecek!

30 Ağustos 2018 Perşembe - 11:40 | Son Güncelleme : 30 08 2018 - 13:03

Seren Serengil, onlara büyü yaptırıldığını ve yapan kişi ortaya çıkarsa 20 bin TL para ödülü vereceğini instagram hesabından paylaştı


Geçtiğimiz günlerde villasına yılan giren Seren Serengil, o anları sosyal medya hesabından paylaşıp, nazar ve büyü olduğundan şüphelendiğini söylemişti. Serengil, dün yaptığı paylaşımla da kendine ve eşi Yaşar İpek'e büyü yapıldığını, büyüyü yapanı söyleyene ise para ödülünü vereceğini söyledi.
 
BÜYÜYÜ YAPANI SÖYLEYENE PARA ÖDÜLÜ
 
Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla büyü söylemlerini arttırdı. Serengil, önce paylaşıp sonra sildiği gönderisinde şunları yazdı. " Sizlerden çok rica ederim, olur da bana veya eşime büyümüdür, sihir midir böyle bir şey yaptıran birileri olduysa, bunu bana ulaşarak bildirsin. 3 kere ölümden döndüm. Bu kötü insanları bilmeye hakkımız var. Hiç inanmazdım hiç itibar etmezdim böyle şeylere ama iki kadının yaptığından şüpheleniyoruz. Bunu söyleyene 20 bin TL para ödülümüz var. Biz duyduk bu meseleyi ama bunu yapan hocayı bulursak hem ödüllendireceğiz hem de bütün ihtiyaçlarını karşılayacağız."
 
 
PAYLAŞIMINI KISA SÜRE SONRA SİLDİ
 
Seren Serengil paylaşımını kısa bir süre sonra silmesi ise akılları karıştırdı.