'Bir skandal, bir kavga! Amma prim yaptık...'

19 Nisan 2019 Cuma - 9:55 | Son Güncelleme : 19 04 2019 - 10:21

Milliyet'ten Özay Şendir, bugünkü yazısında aralarındaki buzların eridiğine dair haberler çıkan türkücü Hatice ve modacı Muammer Ketenci hakkında çarpıcı ifadelere yer verdi.


Podyuma çıktığı bir defilede kalçasını göstererek olay yaratan Hatice ile ünlü şarkıcıyı podyuma çıkaran modacı Muammer Ketenci, günlerce süren polemik yaşamıştı. 
 
İkilinin, önceki gün iş projesi için Nişantaşı’nda görüntülenmesi şaşkınlık yarattı.
 
Milliyet Gazetesi yazarı Özay Şendir de "Gülmek Hakları Sonuna Kadar" başlıklı bir yazı kaleme aldı.
 
İşte Şendir'in çarpıcı ifadelere yer verdiği o yazısı:
 
"Biri podyumda kalçasını değil, poposunu açtı aslında. Diğeri, “Hiç haberim yoktu, çok kızdım” dedi. Birlikte bol bol haber oldular. Sonra biri dedi ki, “Haberi vardı, yalan söylüyor.”  
 
Diğeri cevap verdi: “Gerçekten haberim yoktu, asıl o yalan söylüyor.” 
 
Yine bol bol haber oldular. Biri, diğerini sosyal medyada takip etmekten vazgeçtiğini söyledi, diğeri “Asıl ben seni takibi bıraktım” karşılığını verdi. Biri, “Bak yine yalan söylüyorsun” falan dedi, yine ve tekrar haber oldular. Her neyse Hatice ve Muammer Ketenci buluşmuşlar, Nişantaşı’nda bir yerde oturmuşlar vs. Bir iş projesi konuşmuşlarmış falan da acaba aralarında “Bir skandal, bir kavga, amma prim yaptık ve ikimiz de kazandık” diye gülüşmüşler midir? Bence hakları fazlasıyla, kimsenin kızmaya hakkı yok."

ETİKETLER