comScore
Gazetevatan.com » Yaşam » 'Bebek yüzlü' katilin son hali

'Bebek yüzlü' katilin son hali

'Bebek yüzlü' katilin son hali


Henüz 19 yaşındayken amcasını öldüren ve genç yaşı, masum yüz ifadesi nedeniyle "bebek yüzlü" lakabıyla anılan seri katil Ali Kaya, pazar günü Gaziantep H Tipi Cezaevi'nden açık görüş sırasında kaçmıştı.

"ÖLDÜRÜLECEKLER" LİSTESİ İLE YAKALANMIŞTI

10 yıl önceki ilk firarının ardından yakalandığında üzerinden 'öldürülecekler listesi' çıkan Kaya'nın, son firarından önce yine bir liste yaptığı belirlendi.Emniyet birimlerinin araştırmaları sonucu, Ali Kaya'ya yardım ettiği öne sürülen M.G. adlı kişi, Şahinbey ilçesinde bir evde yakalandı. M.G.'nin, kızını öldürmek suçundan Kaya ile aynı cezaevinde yatan Ferzan G.'nin oğlu olduğu saptandı.


ŞİMDİ 36 YAŞINDA

Sabah'tan Adsız Günebakan'ın ulaştığı son fotoğrafta Şimdilerde 36 yaşında olan Kaya'nın saçlarının beyazladığı ve eski fotoğraflarıyla arasında büyük fark olduğu görüldü. Öte yandan 14 Aralık 2013'te aynı cezaevinden kaçan cinayet hükümlüsü Adil D., Cumhuriyet Mahallesi'nde yakalandı.
10.000$ Sanal Para ile Forex’i Ücretsiz Öğrenin! Ücretsiz Demo Hesabı için Hemen Başvurun!

Yorum Yazın
Gönder
Yorumlar
  • Resat Karabiyiknasıl kaçabiliyorlar bu ceza ve infaz evlerin ! Hayret ! Balyozculardan veya Ergenokonculardan daha kimse kaçamadı bir yere !09.01.2014 11:09
  • şeyhül islamADAMIN YÜZÜNDEN NUR AKIYOR.09.01.2014 11:09
  • erkan yilmazarkadaş memleketi ne hale getirdiler bu adamlar başa geldiğinden beri memleketle ilgili duymadığımız kötü haber kalmadı yahu09.01.2014 09:09