"Babayiğitler ölmüş, Türkiye papağanı konuşuyor"

IHA |  22 Aralık 2018 Cumartesi - 13:33 | Son Güncelleme : 22 12 2018 - 13:33

İstanbul Üsküdar’da konser veren Mazhar Alanson, 'MasterChef Türkiye' yarışmasından diskalifiye edilen Murat Özdemir’in işkence ettiği papağanın ölmesine ilişkin, "Adam papağanı ezmiş, öldürmüş. Kaç gündür bu mesele. Genç, babayiğit çocuk şehit olmuş. Hamile karısı. Hayır o öyle sayfada geçiyor. Papağan öldü, bir haftadır konuşuluyor" şeklinde konuştu.


Mazhar Alanson, Üsküdar Belediyesinin ev sahipliğinde Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde unutulmaz bir konser verdi. Alanson’u dinlemek isteyen hayranları salonu tıklım tıklım doldurdu.
 
Konsere Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de katıldı. Ünlü sanatçı sevilen şarkılarını seslendirirken alkışlar hiç susmadı. 'Yandım Yandım', 'Sarı Laleler', 'Ah Bu Ben' gibi unutulmaz eserlerini seslendiren Alanson’a, Üsküdarlılar da eşlik etti.
 
"PAPAĞAN ÖLDÜ, BİR HAFTADIR KONUŞULUYOR"
 
Şarkıları arasında konuşan Alanson, Murat Özdemir tarafından işkence edilen ve daha sonra ölen papağan hakkında, "Adam papağanı ezmiş, öldürmüş. Kaç gündür bu mesele. Neler oluyor orada? Genç, babayiğit çocuk şehit olmuş, 6 aylık hamile karısı. Hayır, o öyle sayfada geçiyor. Papağan öldü, bir haftadır Türkiye konuşuyor, konuşuluyor" dedi.
 

ETİKETLER